اقتصاد دایره ای اروپا در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به جهانیان ارائه شد

دبی، 18 ژانویه 2022 (وام) – رویدادی در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی، کار اروپا را برای گذار به اقتصاد دایره ای و چگونگی گرد هم آوردن سهامداران از سراسر طیف را به نمایش گذاشت.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، پلتفرم سهامداران اقتصاد دایره ای اروپا، ابتکار مشترک کمیسیون اروپا و کمیته اقتصادی و اجتماعی اروپا، میزبان رویداد چرخه ای اروپا در نمایشگاه اکسپو در 17 و 18 ژانویه 2022 بود.

این رویداد با قدم گذاشتن در عرصه جهانی، تمایل اروپا را برای تقویت همکاری های بین المللی به ویژه در زمان آگاهی و بهبودی پس از همه گیری نشان داد.

همچنین فرصتی برای ارائه نتایج کار گروه های رهبری موضوعی و مناظره با مخاطبان بین المللی، حضوری و آنلاین بود.

موضوعات انتخاب شده شامل شهرها و مناطق، ساختمان‌ها و زیرساخت‌ها، ضایعات مواد غذایی و اقتصاد زیستی، تدارکات دایره‌ای و مشوق‌های اقتصادی، و حکمرانی مراکز دایره‌ای بود.

این رویداد با خوش آمدگویی توسط فرانس تیمرمنز معاون اجرایی رئیس آغاز شد و با پیامی از سوی کمیسر محیط زیست ویرجینیوس سینکویسیوس به پایان خواهد رسید.

فرانس تیمرمنز معاون اجرایی رئیس در سخنرانی خوشامدگویی خود در یک پیام ویدئویی گفت: “ما باید راهی برای پیشرفت با هم پیدا کنیم. این دقیقاً همان چیزی است که قرارداد سبز اروپا در مورد آن است. گذار به اقتصاد دایره ای در قلب اروپا قرار دارد. توافق سبز برای رسیدن به بی طرفی آب و هوا تا سال 2050.

“گزارش شکاف دایره ای سال گذشته نشان داد که با دوبرابر کردن چرخش می توانیم انتشار گازهای گلخانه ای جهانی را تا 39 درصد کاهش دهیم و استفاده از منابع طبیعی را تا 28 درصد در 10 سال آینده کاهش دهیم. برای رسیدن به این هدف، باید الگوهای تولید و مصرف خود را عمیقاً تغییر دهیم. تیمرمنز افزود: روی مدل های کسب و کار دایره ای سرمایه گذاری کنید.

پنج غرفه ملی اروپایی رویدادهای سطح بالا در مورد فرصت ها و موانع برای درک پروژه های موفق اروپایی در زمینه اقتصاد دایره ای برگزار می کنند، از جمله ایرلند، هلند، لهستان، اسلوونی و فنلاند، که نیروهای خود را برای ایجاد فضای بین المللی برای ایجاد فضای بین المللی برای کارآفرینان دایره ای اتحادیه اروپا.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که یک پلتفرم همسان سازی در محل و آنلاین، ارائه شده توسط شبکه اروپایی سازمانی (EEN)، فرصت های همکاری و شبکه را برای کارآفرینان اروپایی، از جمله با سهامداران در منطقه خلیج عرب، تسهیل می کند.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303012291

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : 18088 دوز واکسن کووید-19 طی 24 ساعت گذشته تزریق شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام