بانک مرکزی امارات متحده عربی صرافی را به دلیل عدم رعایت قانون AML/CFT جریمه می کند

ابوظبی، 27 دسامبر 2021 (وام) – در 13 دسامبر 2021، بانک مرکزی امارات متحده عربی (CBUAE) طبق ماده 14 قانون فدرال فرمان شماره 1، یک صرافی فعال در امارات را تحریم مالی کرد. ماده 20 قانون مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم و ​​تامین مالی سازمان های غیرقانونی (قانون مبارزه با پولشویی) مواد و تصمیمات مربوطه هیات وزیران و هیات مدیره بانک مرکزی در رابطه با مبارزه با پولشویی.

بانک مرکزی امارات متحده عربی به دلیل عدم دستیابی به سطوح مناسب از انطباق با AML و چارچوب انطباق تحریم‌ها طبق مهلت‌های تعیین شده در قانون، یک تحریم مالی 352000 درهم را بر صرافی اعمال کرد.

بانک مرکزی برای تمام صرافی‌های فعال در امارات مهلت کافی برای رفع هرگونه کاستی و اطمینان از انطباق با قانون فدرال شماره 20 سال 2018 و آیین‌نامه اجرایی آن در نظر گرفت و به آنها اطلاع داد که کاستی‌های بعدی منجر به مجازات‌هایی می‌شود. توسط قانون مشخص شده است.

بانک مرکزی امارات متحده عربی به همکاری نزدیک با همه مؤسسات مالی در امارات برای دستیابی و حفظ سطوح بالای انطباق AML/CFT ادامه خواهد داد و طبق قانون، در صورت عدم رعایت قوانین، تحریم‌های اداری و/یا مالی بیشتری را اعمال خواهد کرد.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303006399

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : پنجاهمین جشن رسمی روز ملی امارات در 2 دسامبر در هاتا برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *