بندر جهانی دبی پلتفرم دیجیتالی جدیدی را برای ساده‌سازی رویه‌های گمرکی راه‌اندازی می‌کند

دبی، 18 ژانویه 2022 (وام) — بندر جهانی دبی، شرکت لجستیک پیشرو جهانی و ارائه دهنده راه حل های زنجیره تامین هوشمند، امروز راه اندازی پلت فرم جدید انطباق دیجیتال و درآمد خود، CARGOES Customs را اعلام کرد.

این پلتفرم تجارت کاملاً بدون کاغذ را تسهیل می‌کند و جریان فرآیند گمرک را با استفاده از راه‌حل‌های فناوری نوآورانه، از جمله موتور ریسک مبتنی بر هوش مصنوعی و ارزش‌گذاری هوشمند، تسهیل می‌کند. جادوگر طبقه بندی پیشرفته آن، بر اساس یادگیری ماشینی، مشکلات طبقه بندی را به شدت کاهش می دهد. این توسط کارشناسان گمرک و رهبران تحول دیجیتال طراحی و پشتیبانی می شود و با بیش از 40 سال تجربه در لجستیک برای حل چالش های زنجیره تامین پشتیبانی می شود.

گمرک CARGOES یک مدل عملیاتی گمرکی یکپارچه و هوشمند ارائه می کند که مدیریت مرزی و فعالیت های جمع آوری درآمد را بهینه می کند. این سیستم به آژانس‌های گمرکی اجازه می‌دهد تا تجارت را تسهیل کنند، زنجیره‌های تامین جهانی را ایمن کنند و انطباق را افزایش دهند. در عین حال، نشت درآمد را برای سازمان های دولتی به حداقل می رساند. این پلتفرم برای کمک به سازمان‌های گمرکی جهانی در اصلاح و نوسازی فرآیندها از طریق ساده‌سازی تحول دیجیتال از طریق جدیدترین فناوری و ابزار ساخته شده است.

پلتفرم گمرک CARGOES بر این باور استوار است که با فناوری به عنوان پایه، هر سازمان گمرکی می‌تواند قابلیت‌های دیجیتالی خود را بسیار بهبود بخشد و با آژانس‌های کلیدی و سایر کشورها ادغام بهتری داشته باشد و در عین حال هرگونه توافق منطقه‌ای را نیز برآورده کند. سیستم گمرک CARGOES با موتور ریسک قدرتمند خود که نشت درآمد را تشخیص می دهد، تقویت شده است. این فناوری دید و قابلیت ردیابی را بهبود می بخشد و بر اساس بهترین شیوه های WCO است و در نتیجه فرآیند ترخیص کالا از گمرک را بهینه می کند. به عنوان یک موتور ریسک هوشمند، به اجرای انطباق کمک می کند و همکاری یکپارچه بین مقامات، ادارات دولتی و سهامداران را ترویج می کند.

CARGOES Customs با ارائه یک رابط پنجره واحد بسیار قابل تنظیم است و از طراحی مبتنی بر الگو استفاده می کند که به این معنی است که سازمان های گمرکی می توانند خدمات جدید را با کلیک یک دکمه به روز کنند یا ارائه دهند. از تمام فرمت‌های فایلی که معمولاً در گمرک استفاده می‌شود، پشتیبانی می‌کند و با WCO، WTO و چارچوب SAFE سازگار است.

سلطان احمد بن سلیم، رئیس گروه و مدیر اجرایی DP World، گفت: “تجارت یک محرک کلیدی برای کمک به اقتصادهای سراسر جهان برای بهبود عادلانه و پایدار از شوک اقتصادی ناشی از همه گیری است. در DP World، ما در حال انجام کارهای خود هستیم. بخشی برای ایجاد جریان تجارت تا حد امکان روان و یکپارچه، و با CARGOES Customs ما واقعاً به مقامات گمرک در سراسر جهان کمک می کنیم تا به طرز چشمگیری کارآمدتر شوند – در حال حاضر و برای دراز مدت. رابط کاربری و مجموعه ای از ابزارهای سفارشی ساخته شده. ما به سرمایه گذاری در پلتفرم های دیجیتال خود ادامه خواهیم داد تا سادگی، شفافیت و کارایی را در تجارت جهانی – در گمرک و فراتر از آن بیاوریم.

Pradeep Desai، مدیر ارشد فناوری DP World، نتیجه گیری کرد: “تقاضا برای راه حل های دیجیتال هرگز بالاتر نبوده است و فقط در حال رشد است. ما از فناوری برای ایجاد ارزش برای مشتریان خود و کمک به رشد استفاده می کنیم. CARGOES Customs توسط DP World بخشی از مجموعه نرم‌افزاری گسترده‌تر CARGOES DP World CARGOES را برای حل چالش‌های فوری ناشی از ناکارآمدی‌های مرتبط با زنجیره تامین ایجاد کرد. این یک راه‌حل جامع است که از فناوری پشتیبانی می‌کند و تمام جنبه‌های تجارت جهانی از جمله مالی، ERP، ردیابی، سیستم عامل ترمینال، نرم‌افزار گمرکی و ما از ارائه لجستیک به عنوان یکی از اولین پیشنهادات CARGOES خود به مشتریان هیجان زده هستیم.”

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303012328

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : وزارت بهداشت و پیشگیری: تزریق 17.892 دوز کوفید-19 طی 24 ساعت گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام