65 / 100

همکاری اتحادیه فوتبال امارات متحده عربی و اکسپو 2020 دبی برای سازماندهی بازی نمایشگاه همه ستاره

دبی، 28 دسامبر 2021 (وام) – اتحادیه فوتبال امارات متحده عربی به عنوان بخشی از مشارکت استراتژیک خود با اکسپو 2020 دبی، اسطوره های فوتبال، مشاهیر، شخصیت های محلی و افراد VIP را گرد هم می آورد که اشتیاق مشترکی به بازی دارند تا یک بازی را نمایشگاه بازی فوتبال در اکسپو 2020 دبی در 8 ژانویه 2022 سازماندهی کنند.

چهار فوق ستاره بین المللی، پاتریس اورا، میشل سالگادو، باکاری سانیا و سمیر نصری به چالش کشیده شده اند تا تیم های ستاره های خود را از طریق رسانه های اجتماعی برای رقابت در این بازی جذب کنند. هر یک از چهار کاپیتان تیم موظف شده اند که تیم های پانزده نفره متشکل از: -حداکثر هشت نماد/اسطوره/مشهور/شخصیت ویژه فوتبال را تشکیل دهند.

– حداکثر سه نماینده از غرفه های اکسپو 2020.

-تا دو ستاره در حال ظهور.

-Two wildcard (که می تواند شامل اعضای منتخب مردم باشد).

-از موارد فوق، هر تیم باید حداقل سه زن داشته باشد.

هدف از این رویداد این است که در تقویم رویدادهای فوتبال امارات متحده عربی برجسته شود و سال جدید را با برخی از شناخته شده ترین نام ها و چهره های شهر در آن زمان آغاز کند. این نمایشگاه از ساعت 1600 تا 1900 در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی برگزار می شود. این رویداد همچنین دارای دسترسی آزاد محدود به بازدیدکنندگان عمومی از نمایشگاه 2020 خواهد بود.

همکاری با اتحادیه امارات متحده عربی و اکسپو 2020 برای این رویداد منحصر به فرد، گردشگری دبی، مراقبت های دبی، فوتبال برای صلح، شورای ورزش دبی و آدیداس است.

چهار کاپیتان تیم‌های ستاره‌ها نمادهای جهانی با سابقه موفقیت‌های ورزشی استثنایی از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، جام باشگاه‌های جهانی فیفا و همچنین مسابقات لیگ داخلی در انگلیس، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا هستند. آنها همچنین ستاره های برخی از مشهورترین باشگاه های فوتبال جهان مانند رئال مادرید، منچستریونایتد و آرسنال بوده اند.

مفهوم این رویداد بر اساس ایده‌هایی بود که توسط رهبری اتحادیه فوتبال امارات متحده عربی ایجاد شده بود که در ژانویه 2021 در راستای راه‌اندازی استراتژی خود در سال 2038، یک مسابقه دوستانه پیک آپ ترتیب داده بود. اتحادیه فوتبال امارات متحده عربی از آن زمان با یک سری از شرکای استراتژیک همکاری کرده است تا برخی از بزرگترین شخصیت های بازی را گرد هم بیاورد.

محمد حزام الظهری، دبیرکل اتحادیه فوتبال امارات، این رویداد را که تقویم فوتبال امارات را در سال 2022 آغاز می کند، به عنوان یک داستان موفقیت آمیز ناشی از همکاری بین اتحادیه فوتبال امارات و اکسپو 2020 که در اکتبر تاسیس شد، ستایش کرد.

حسین علی-وام https://wam.ae/en/details/1395303006861

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : 30150 دوز واکسن کووید-19 در 24 ساعت گذشته تزریق شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام