چالش دوچرخه سواری لیوا مشارکت عظیمی را ثبت کرده است

11 ژانویه 2022 (وام) — باشگاه دوچرخه سواری ابوظبی (ADCC) امروز چالش دوچرخه سواری ENEC Liwa را در منطقه الظفره با همکاری شورای ورزش ابوظبی و با حمایت شرکت انرژی هسته ای امارات برگزار کرد. ENEC)، شریک باشگاه در منطقه الظفره.

این رویداد شاهد حضور گسترده شرکت کنندگان در سطوح مختلف فنی و فیزیکی بود. مسیر میانی لیوا فقط 70 کیلومتر با مسیر طولانی تقریباً 95 کیلومتر فاصله دارد.

این مسابقه که از مقابل هتل لیوا آغاز شد و حدود سه ساعت به طول انجامید، تحت سلطه یک رقابت هیجان انگیز بین سوارکاران در مسیرهای سراسر لیوا و مزارع آن بود.

این رویداد در راستای اشتیاق باشگاه دوچرخه سواری ابوظبی به برگزاری مسابقات و رویدادهای مختلف است که با توجه به انتخاب ابوظبی به عنوان اولین شهر در آسیا، به ارتقای جایگاه ابوظبی در نقشه ورزش های بین المللی به طور کلی و دوچرخه سواری به طور خاص کمک می کند. برچسب معتبر Union Cycliste Internationale Bike City را دریافت کنید.

این رویداد در فضایی امن و راحت برای شرکت کنندگان برگزار شد، زیرا ابوظبی به دلیل داشتن تلاش های فراوان توسط سازمان های دولتی به دلیل برخورداری از امکانات پیشرفته برای برگزاری رویدادها و مسابقات دوچرخه سواری از مسیرها و مسیرها مشهور است. زیرساخت های موجود در امارت، که آن را به یک مرکز جهانی تبدیل کرده است که متخصصان دوچرخه سواری و آماتورها را به طور یکسان جذب می کند.

در پایان این مسابقه، محمد ابراهیم الحمادی، مدیر عامل و مدیرعامل ENEC از برندگان شرکت کننده در مسابقه تجلیل کرد.

باشگاه دوچرخه سواری ابوظبی از ستاد کل پلیس ابوظبی، شهرداری منطقه الظفره، مرکز حمل و نقل یکپارچه – ابوظبی (ITC)، مرکز مدیریت زباله ابوظبی (Tadweer)، مارشال ها و مدیریت جشنواره لیوا به دلیل تلاش هایشان در موفقیت این رویداد تشکر کرد.

حسين علي-وام
https://wam.ae/en/details/1395303010052

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : بازدیدکنندگان در اکسپو 2020 نوآوری های انقلابی را از سراسر جهان کشف می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام