اخذ اقامت سه ساله امارات
فرصتی فوق العاده برای مهاجرت به دبی

یکی از مهمترین شهرهای کشور امارات، شهر دبی است که دارای محبوبیت زیادی در میان مردم سراسر جهان به جهت برخورداری از امکانات فراوان، پیشرفت های روزافزون و همچنین سطح بالای کیفیت زندگی می باشد.

 

به گونه ای که بالغ بر 80 درصد از جمعیت این کشور را افراد مهاجر تشکیل می دهند. روش های متعددی جهت مهاجرت به دبی و اخذ اقامت این کشور وجود دارد، اما به خاطر داشته باشید که اخذ اقامت دبی سه ساله بوده و به صورت موقتی می باشد.

 

همچنین شما می توانید اقامت 3 ساله امارات را در کمتر از 15 روز دریافت کرده و علاوه بر آن، اخذ اقامت برای اعضای خانواده شما نیز امکان پذیر است.

امارات از جمله کشورهای توانمند در صنعت و پیاده سازی پروژه های عظیم به شمار می رود و از آنجا که فرصت های زیاد تجاری و صنعتی در این کشور به چشم می خورد، از این رو، افراد جویای شغل با هدف اخذ اقامت دبی، وارد زمینه های مختلف کاری در این کشور می شوند. 

 

البته توجه داشته باشید که اگر هدف شما از مهاجرت به دبی مربوط به کار باشد، در کل اخذ شهروندی آن از این طریق میسر نبوده و شما باید در مدت زمان کاری خود، مسائل متعددی را در نظر بگیرید.

آمار نشان می دهد که امروزه تعداد مهاجرانی که وارد کشور امارات از طریق سرمایه گذاری می شوند خیلی زیادتر از گذشته است و همین امر نشانگر میزان اهمیت مسئله سرمایه گذاری در برنامه ریزی های دولت این کشور محسوب می شود. 

 

به عبارت دیگر، بر اساس شواهد، ساختار دقیقی را می توان برای بخش بیزینس و سرمایه گذاری کشور امارات متصور شد.

در حال حاضر شاهد رشد 22 درصدی مهاجرت به دبی در حوزه سرمایه گذاری هستیم. کشور امارات بررسی های زیادی را در زمینه افزایش حقوق و دستمزد انجام داده و توانسته به موفقیت های زیادی دست یابد. 

 

بنابراین این امر توانسته رضایت کارگران این کشور را از لحاظ درآمد در پی داشته باشد. افرادی که هدف شان مهاجرت به دبی است و قصد اخذ ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را دارند، باید از طریق یکی از روش های خرید ملک، ثبت شرکت و یا خرید اوراق قرضه اقدام کنند. 

 

در این روش مسئله حائز اهمیت، میزان سود و گردش مالی می باشد که قرار است در طول یکسال اول در این کشور مشخص گردد. علاوه بر آن، در این روش مهاجرت به دبی، به صورت همزمان همسر و فرزندان تان نیز می توانند وارد این کشور شوند.

در چندین سال اخیر، برای شهروندان خارجی که قصد مهاجرت به دبی را دارند، گزینه های زیادی در نظر گرفته شده است. کشور امارات تمام تلاش خود را جهت ایجاد شرایط مناسب برای افراد علاقمند مهاجرت به دبی با در نظر گرفتن فرصت های تجاری و شرایط شغلی به کار گرفته است.

 

در ادامه به معرفی روش های مختلف مهاجرت به دبی خواهیم پرداخت. یک شهروند خارجی قادر است با درخواست یکی از ویزاهای زیر در دبی زندگی کند.

dubai view business

همانگونه که می دانید دبی دارای تکنولوژی مدرن و امکانات رفاهی فراوانی است که افراد زیادی سالانه جذب این شهر خواهند شد. یکی از دلایل این امر می تواند موقعیت جغرافیایی کشور امارات باشد.

 

به عبارت دیگر، در شهر دبی در روزهایی که درجه حرارت هوا خیلی بالاست، ساعت کاری از 16 تا 19 خواهد بود. ولی در روزهای عادی از 8 صبح تا 13 ظهر می باشد.

 

تفاوت هایی میان آداب و رسوم مردم دبی با سایر شهرها به چشم می خورد. گردشگری، نفت، تجارت سنتی، املاک و غیره پایه های اقتصاد دبی محسوب می شوند و همچنین شاهد رشد روزافزون درصد ساخت و ساز در این شهر هستیم.

در شهر دبی برای سرمایه گذاران، تاجران، صنعتگران و سایر افراد جویای کار فرصت های شغلی زیادی وجود دارد. بنابراین، ورود موقت و انحصاری به دبی برای کارکنان و افراد خارجی امکان پذیر است.

 

شرایط کاری مطلوب و رفتار مناسب با کارگران خارجی شاغل در این کشور مشاهده می گردد. علاوه بر آن، حقوق کافی و پاداش مناسب نیز برای کارکنان پر تلاش این شهر نیز در نظر گرفته می شود.

 

برای اینکه بتوانید از طریق اخذ ویزای کار وارد دبی شوید، تنها کافی است پیشنهاد کاری از سوی یک شرکت اماراتی دریافت کنید. برخورداری از مهارت و تجربه شغلی یکی از نکات مهم برای اشتغال در دبی به شمار می رود.

نخست افراد خارجی باید به سراغ دریافت ویزای کار دبی و پاسپورت با مدت اعتبار سه ماهه جهت مهاجرت به دبی و کار در این شهر بروند. 9 ساعت کار در روز و امکان گرفتن مرخصی به مدت سی روز از شرایط کار در این شهر محسوب می شود.

 

که البته تنها به 22 روز از این مرخصی حقوق تعلق می گیرد. درآمد افراد شاغل می تواند بر حسب سطح مهارت و تخصص و حرفه آنها متغیر باشد. همچنین افراد شاغل در دبی می توانند دستمزد کامل بدون کسر مالیات را دریافت نمایند.

ازدواج راهکاری دیگر جهت مهاجرت به دبی

ازدواج با یکی از شهروندان دبی را می توان از دیگر راه های مهاجرت به دبی دانست. ازدواج در دبی بستگی به نوع مذهب و دین افراد دارد. به عنوان مثال، برای ازدواج اسلامی، مراسم ازدواج باید در دادگاه شریعت برگزار گردد.

 

علاوه بر آن، زن نیاز به اجازه پدر داشته و مرد نیز باید مسلمان باشد. ازدواج زوجین باید توسط طرفین به اثبات برسد. بنابراین، ارائه یک نسخه از گواهی ثبت ازدواج به مراکز دادگاه دبی، وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری آن ضروری است.

 

علاوه بر آن زمان 3-1 سال را می توان مهلت اعتبار ویزای افرادی که با روش ازدواج به شهر دبی مهاجرت کرده اند، در نظر گرفت. همچنین مدت زمان اعتبار ویزای اقامت برای همسران نیز سه ساله خواهد بود.

دریافت ویزای دانشجویی

بر اساس قوانین تحصیلی دبی، دانشجویان مشغول به تحصیل در این شهر، به راحتی قادر به دریافت انتقالی برای دانشگاه های کانادا، انگلیس و آمریکا و اخذ اقامت در این کشورها خواهند بود.

 

به همین خاطر، شاهد افزایش روزافزون افراد متقاضی مهاجرت به دبی هستیم. هر چند مردم این کشور به عربی حرف می زنند ولی در رابطه با کسب و کار زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

از این رو، افرادی که قصد تحصیل در دبی به ویژه رشته دندانپزشکی را دارند باید مدرک آیلتس ارائه دهند. در صورت نداشتن این مدرک، باید اقدام به شرکت در کالج های زبان دبی کرده و پس از کسب دانش کافی وارد دانشگاه های این کشور شوند.

 

از جمله مزایای تحصیل در این شهر می توان به دریافت اقامت و ادامه تحصیل در کشورهای انگلیس، کانادا و آمریکا، بعد از گذراندن 3-2 سال تحصیل در دبی اشاره نمود.

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام