افتتاح حساب بانکی در امارات

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که پس از مهاجرت به امارات برای افراد وجود دارد، افتتاح حساب بانکی می باشد.  

افتتاح حساب بانکی در دبی برای بسیاری از افراد از جمله اشخاصی که در دبی ساکن هستند اما تبعه امارات نمی باشند، کارمندان موسسات بین المللی، شرکت های مختلف تجاری و غیره امری ضروری و لازم می باشد.

افتتاح حساب بانکی در دبی, افتتاح حساب بانکی در دبی برای ایرانیان, باز كردن حساب بانكي در دبي

برای راه اندازی یک شرکت یا هر گونه تجارتی در امارات، در اولین قدم باید جهت افتتاح حساب بانک اقدام کنید. بنابراین جهت بازگشایی حساب، باید از قوانین و شرایط مربوطه اطلاع کافی داشته باشید.

از آنجایی که دبی از مهمترین مراکز مالی در خاورمیانه محسوب می شود، بانک مرکزی امارات متحده، بر موسسات مالی موجود در دبی و سراسر امارت، نظارت ویژه ای دارد.

تمام بانک های تجاری موجود در دبی ملزم به دریافت مجوز بانک مرکزی هستند که کسب این مجوز باید مطابق با استانداردهای جهانی حسابداری نهادهای مالی باشد.

با توجه به اهمیت افتتاح حساب بانک در سراسر امارت، در این مقاله قصد داریم شما را با مجموعه خبیر دبی آشنا کنیم، تا بدون داشتن هیچگونه دغدغه ای به راحتی بتوانید در بانک های مجازی و حقیقی سراسر امارات، حساب مورد نیاز خود را افتتاح کنید.

شهر دبی به عنوان یکی از بزرگترین کلان شهرهای موجود در جهان می باشد. دبی از قطب های اصلی تجارت و سرمایه گذاری اقتصادی در خاورمیانه محسوب می شود. با توجه به شرایط اقتصادی مناسب در دبی، افراد و شرکت های بین المللی زیادی، به دنبال سرمایه‌گذاری در این منطقه توسعه یافته هستند.

افتتاح حساب بانک برای افراد غیر بومی در هر کشور، باید مطابق با قوانین و شرایط موجود در آن کشور باشد. از مهمترین مزایای افتتاح حساب بانک در دبی عبارت هستند از:

  • بهره مندی از خدمات بانکداری اینترنتی
  • برخورداری از تسهیلات مالی مانند اعطای وام به شرکت ها
  • سپرده گذاری ایمن با سود دهی مناسب
  • ثبات اقتصادی کشور امارات
  • دریافت دسته چک و کارت ATM
  • مبادلات ارزی با دلار، یورو و …
باز کردن حساب بازنکی در دبی
حساب بانکی برای حساب عادی یا شرکتی

با توجه به اینکه افراد از طریق حساب شخصی در دبی نمی توانند به معاملات تجاری مربوط به شرکت خود بپردازند، در نتیجه جهت انجام هرگونه امور تجاری، حتما باید حساب تجاری داشته باشند.

به طور کلی انواع حساب های بانکی در امارات متحده دبی، متناسب با نوع حساب، خدمات معینی را به دارندگان حساب ارائه می دهد. بنابراین افراد می توانند متناسب با نیاز خود، جهت افتتاح حساب بانکی، توسط شرکت خبیر دبی اقدام کنند.

یکی از رایج ترین انواع حساب های بانکی در امارات متحده دبی، حساب جاری نام دارد. این حساب در میان سازمان های دولتی و شرکت های بازرگانی بسیار مرسوم می باشد. انجام هر گونه عملیاتی اعم از برداشت، سپرده گذاری و معاملات متقابل، توسط این نوع حساب امکان پذیر خواهد بود.

افرادی که به امارات مهاجرت می کنند بدون داشتن هیچگونه دغدغه ای می توانند به افتتاح حساب بانک در بانک های مجازی و حقیقی در سراسر امارت، از طریق شرکت خبیر دبی بپردازند، همچنین افتتاح حساب پس انداز و حساب جاری، توسط شرکت های حرفه ای از جمله خبیر دبی امکان پذیر می باشد.

در امارات، تمام اموری که مرتبط به کسب و کار می باشد، توسط یک سیستم قوی مدیریت می گردد که به حساب تجاری متصل است. بنابراین صاحبان مشاغل مختلف می توانند از طریق این حساب، تمام هزینه های خود را پیگیری کرده و به مدیریت وجود خود بپردازند.

از اساسی ترین نیاز افرادی که به کشور های دیگر مهاجرت می کنند، افتتاح حساب بانک می باشد. در واقع داشتن حساب بانکی مانند هویت یک فرد می باشد. فردی که فاقد حساب بانکی باشد، در حقیقت فاقد هویت در آن کشور می باشد و عملا نمی تواند از اکثر خدمات موجود در آن کشور استفاده کند.

با توجه به اهمیت بیش از حد افتتاح حساب بانک در امارات متحده دبی که یکی از بزرگترین مشکلاتی می باشد که افراد پس از مهاجرت با آن مواجه هستند، مجموعه خبیر دبی حل این مشکل را برای شما آسان کرده است.

تیم قدر خبیر دبی می تواند به راحتی در بانک های مجازی و حقیقی موجود در سراسر امارات، انواع مختلف حساب های شخصی و شرکتی را متناسب با نیاز شما و کمترین هزینه، افتتاح کند.

افتتاح حساب بانک به صورت شخصی و شرکتی و اخذ دسته چک از مهمترین خدماتی است که توسط شرکت خبیر دبی ارائه می گردد. بنابراین اگر شما هم قصد افتتاح حساب بانکی در امارات را دارید، می توانید از طریق سایت شرکت خبیردبی با کارشناسان و مشاوران مجموعه خبیر دبی در ارتباط باشید و در سریع ترین زمان ممکن، حساب مورد نیاز خود را افتتاح کنید.

حساب یانکی دبی, حساب بانک, بانک در دبی

اگر شما هم همانند بسیاری از افراد، نیازمند افتتاح حساب بانک در امارات می باشید، با ما همراه باشید تا با مجموعه خبیر دبی آشنا شوید.

برای باز کردن حساب بانکی در امارات با ما در تماس بگیرید

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام