خبیر دبی

لوگو وایت خبیر دبی

ثبت شرکت تجاری در دبی

مراحل ثبت شرکت تجاری در دبی را در اینجا بیشتر خواهیم شناخت و شرکت خیبر دبی را به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در این زمینه معرفی می‌ نماییم.

ثبت شرکت تجاری در دبی

سریع ترین و محبوبترین راه برای ثبت شرکت تجاری

در سال های اخیر، افراد بسیاری برای رونق بخشیدن به فعالیت های اقتصادی خود، شرکت تجاری در کشور امارات تاسیس کرده اند.

ثبت شرکت تجاری در دبی یکی از مطمئن ترین راه ها برای مشروعیت بخشیدن به فعالیت های اقتصادی و تجاری است. در حال حاضر، در بسیاری از کشورها، چنین شرکت هایی ایجاد شده و به صورت قانونی مشغول به فعالیت هستند.

ثبت شرکت تجاری در دبی و امارات

ثبت شرکت تجاری مجوزی در دبی برای انجام فعالیت ها

به منظور تاسیس شرکت های تجاری، قانون هر کشور به عنوان مبنا و پایه‌ی تاسیس چنین شرکت هایی در نظر گرفته می شود. تمام مراحل ثبت و تاسیس باید در چارچوب این قوانین انجام پذیرد.

در این میان، بسیاری از افراد، به دنبال تجارت در کشورهای خارجی بوده و تاسیس شرکت تجاری در خارج از کشور را مجوزی برای شروع فعالیت های خود می دانند.

البته، ثبت شرکت تجاری در کشورهای دیگر قوانین و مراحل مخصوص به خود را داشته که افراد با آگاهی کامل در این زمینه می توانند در کوتاهترین زمان ممکن، به آن دست یابند. در این محتوا قرار است شما را با مراحل ثبت شرکت تجاری در کشورهایی مانند امارات آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

دبی, شهر فرصت های تجاری

یکی از کشورهای خارجی که برای سرمایه گذاری در امارات، مورد استقبال بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است، کشور امارات می باشد. از میان شهرهای مختلف امارات، شهر دبی، به عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور امارات، برای فعالیت های تجاری بسیار مورد توجه است.

 پس از عربستان، اقتصاد امارات متحده عربی به عنوان یکی از اقتصادهای بزرگ خاورمیانه شناخته شده و همین مزیت، موجب جلب توجه بسیاری از تاجران به این کشور و به خصوص شهر دبی شده است. بازار این کشور از جمله پویاترین بازارهای جهانی بوده که واردات و صادرات عظیمی در آن صورت می پذیرد.

موقعیت عالی شهر دبی از نظر تجاری، یکی از دلایل جذب تجار ایرانی به فعالیت در این شهر است. بسیاری از سرمایه گذاران، این شهر را به عنوان مرکز سرمایه گذاری خود در نظر گرفته و با ثبت شرکت تجاری سعی در شروع فعالیت های قانونی خود در این شهر دارند. ثبت شرکت در شهر دبی در مقایسه با کشورهایی مانند انگلیس، آمریکا و کانادا بسیار آسانتر و کم هزینه تر می باشد.

مشاوره کسب و کار در دبی
ثبت شرکت تجاری در امارات

مزایای ثبت شرکت در دبی برای تجار و سرمایه گذاران

همانطور که گفته شد، سرمایه گذاری در شهر دبی، راحت تر از کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد. علت این سهولت نیز، عدم نیاز به مدرک تحصیلی و همچنین مدرک زبان، برای شروع فعالیت اقتصادی و ثبت شرکت تجاری است. 

علاوه بر این، پروسه ثبت شرکت تجاری در این شهر بسیار کوتاه بوده و شخصی که قصد ثبت چنین شرکتی را دارد، نیازی به داشتن پیشینه در زمینه مالکیت شرکت نخواهد داشت. همچنین، زمانی که ثبت شرکت تجاری در دبی انجام شد ، می توان جاب آفر را به سراسر جهان ارسال نمود. یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت های تجاری در دبی این است که محدودیت سنی برای انجام این کار وجود ندارد. البته سن قانونی 18 سال برای این کار شرط می باشد.

بعلاوه، با ثبت شرکت تجاری در شهر دبی می توان اقامت دائم را به مدت دو سال برای متقاضی و خانواده وی اخذ نمود. همچنین، سرمایه گذارانی که به دنبال فعالیت در چندین زمینه تجاری متنوع هستند. 

می توانند با ثبت شرکت در دبی و در اختیار داشتن تنها یک مجوز ثبت، در حداکثر 10 زمینه تجاری مشغول به کار باشند. به هر حال، مزایای بیشمار سرمایه گذاری و ثبت شرکت های تجاری در دبی، از مهمترین دلایل ترغیب سرمایه گذاران به انجام فعالیت اقتصادی و تجاری در این شهر است.

خیبر دبی، مشاوره ثبت شرکت تجاری

برای ثبت شرکت تجاری در دبی بهتر است به شرکت های فعال در این زمینه اعتماد کرده و از تخصص آنها استفاده کنید. این شرکت ها تمام مراحل مربوط به ثبت شرکت در دبی را با آگاهی کامل از قوانین و در مدت کوتاهی به سرانجام می رسانند. 

به همین منظور، باید یک فعالیت تجاری را انتخاب کرده و تاییدیه های لازم را برای فعالیت مورد نظر دریافت نمایید. پس از آن، مجوز کسب و کار به راحتی صادر می شود. پس از آن، اخذ اقامت امارات و بازگشایی یک حساب بانکی در بانک های امارات نیز ضروری است. البته در این مسیر، رعایت قوانینی از قبیل داشتن حداقل 18 سال سن الزامی می باشد. بعلاوه، افراد برای آغاز فعالیت خود، باید حداقل 20هزار درهم سرمایه اولیه داشته باشند.

مشاوران مجرب خیبر دبی، آماده ارائه خدمات مربوط به ثبت شرکت تجاری در دبی بوده و می توانند به راحتی برای شما یک شرکت تجاری را در دبی به ثبت برسانند.
تیم خیبر دبی با ارائه مشاوره به هموطنان ایرانی، به آنها در شروع یک فعالیت اقتصادیِ بی دردسر در دبی کمک می کند. به خاطر داشته باشید که به کمک مشاوره و راهنمایی متخصصین آگاه در این زمینه، ثبت شرکت تجاری در دبی بسیار آسان و سودمند خواهد بود.