خبیر دبی

لوگو وایت خبیر دبی

اقامت خرید ملک در دبی

اقامت خرید ملک در دبی یکی از سریعترین راه‌ها برای دریافت اقامت در کشور امارات است که علاوه بر سرمایه گذاری می‌توان زندگی کردن در این کشور را نیز تجربه کرد.

اقامت خرید ملک در دبی و امارات

مزایای اخذ اقامت خرید ملک در دبی

یکی از عوامل محبوبیت اقامت خرید ملک در دبی این است که یکی از رویایی ترین و بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت، زندگی کردن و ایجاد کسب و کار، امارات متحده عربی است. وجود اقتصاد پویا، مالیات صفر درصد، سیاست ثابت و … سبب شده که بسیاری از کسب و کارهای بین المللی در این کشور فعال باشند. و بتوانند به کسب و کار خود رونق دهند. 

اقامت سرمایه گذاری در امارات با خرید ملک

رویایی ترین و بهترین ملک در دبی

بسیاری از افراد به دنبال اخذ اقامت در کشور امارات متحده عربی می باشند. اقامت خرید ملک در دبی یکی از سریعترین و بهترین روش ها برای دریافت اخذ اقامت این کشو زیبا است که امروزه بحث در این موضوع بسیار داغ است. 

راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد که خرید ملک یکی از برترین این روش ها می باشد. در این محتوا به بررسی شرایط اخذ اقامت با خرید ملک در امارات و مراحل آن می پردازیم.

سودآوری و سرمایه گذاری از طریق اقامت خرید ملک در امارات

مزایای بسیار زیاد سرمایه گذاری و خرید ملک در امارات متحده عربی و بخصوص شهر زیبای دبی، سبب شده بسیاری از افرادی که قصد اخذ اقامت در دبی را دارند.. به دنبال دریافت  اقامت با خرید ملک در دبی باشند. هر چند که مزایای سرمایه گذاری در این روش بسیار بالا می باشد.. اما سعی شده به مهمترین آنها پرداخته شود که عبارتند از :

  • برخورداری از امکانات رفاهی کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی.
  • دریافت مجوز اقامت در دبی پس از خرید ملک.
  • امکان اجاره دادن ملک خریداری شده.
  • مناسب بودن قیمت ملک در این کشور.
  • تجربه زندگی کردن در شهر مدرن و پر از امکانات دبی.
  • امکان تمدید نامحدود اقامت در امارات به صورت 2، 5 و 10 ساله.
  • امکان گرفتن اقامت برای سایر اعضای خانواده با حداقل هزینه.
  • بهره مندی از ثبات و پایداری بالای بازار و اقتصاد پویا برای سرمایه گذاری و … از مهمترین مزایای گرفتن. اقامت خرید ملک در دبی است که در این محتوا به آن اشاره شده است.
اقامت سرمایه گذاری در دبی
اقامت خرید ملک در دبی

هزینه خرید ملک در دبی چقدر است؟

یکی از سوالات متداول برای افرادی که قصد اخذ اقامت خرید ملک در امارات را دارند این است که برای خرید چه میزان سرمایه نیاز است.؟ در کشور امارات هم همانند سایر کشورها هزینه خرید ملک به یک سری عوامل بستگی دارد. که یکی از این عوامل شهری است که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک را در آن دارید. 

سایر فاکتورها شامل متراژ خانه، محله ملک و … از مهمترین عواملی است که بر قیمت ملک خریداری شده تاثیرگذار است. بنابراین ضروری است که افراد قبل از اقدام به خرید ملک در امارات و شهرهای آن تمامی این موارد را در نظر بگیرند.

نکات گرفتن اقامت خرید ملک در دبی

نزدیکی کشور امارات به ایران و سایر مشخصه های بارز این کشور سبب شده است که بسیاری از ایرانیان علاقه بسیار زیادی به خرید ملک در این کشور داشته باشند. یکی از مزیت های بسیار مهمی که اقامت با خرید ملک در دبی را تسهیل بخشیده است، اقساطی بودن خرید ملک است. 

بسته به منطقه ، متراژ ، شرکت سازنده ملک ، امکانات ساختمان ، طبقه مورد نظر و … تعداد و میزان اقساط متفاوت می باشد. به عنوان مثال پیش خرید سوئیت هایی که فاقد اتاق خواب هستند از 400 هزار درهم شروع می شود. یکی از نکات بسیار مهم دیگر در خرید ملک در امارات این است که قیمت ملک خریداری شده چقدر است ، چرا که با توجه به قیمت ملک و سرمایه گذاری در این کشور مدت اقامت هم متفاوت می باشد.. 

به عنوان مثال در صورتی که قیمت ملک خریداری شده بالای 750 هزار درهم باشد به شما اقامت 2 ساله قابل تمدید تعلق خواهد گرفت. در صورتی که ارزش ملک بین 1 تا 2 میلیون درهم باشد اقامت 5 ساله را می توان دریافت کرد  و در صورتی که قیمت ملک خریداری شده بالای 2 میلیون درهم باشد این مدت اقامت به 10 ساله تغییر می کند.

با توجه به مطالب ذکر شده، برای دریافت اقامت سرمایه گذاری درامارات، خرید ملک یکی ازبهترین و سریعترین گزینه ها می باشد. هر چند که خرید ملک در امارات شرایط خاص خود را دارد. 

و در کنار مزایایی که برای آن تعریف شده بدون شک معایبی هم دارد. افرادی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در امارات دارند، بسته به نوع هدف از خرید ملک و میزان هزینه ای که قرار است. سرمایه گذاری کنند باید شرایط را بسنجند. و از موسسه های معتبر در این زمینه مشاوره و راهنمایی  بگیرند.

مشاوره اقامت خرید ملک در بی و امارات

اقامت خرید ملک در دبی در صورتی که با بینش صحیح اقتصادی صورت گیرد سود بسیار زیادی دارد. به همین دلیل توصیه می شود که قبل از اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک حتما از مشاوره موسسه های معتبری که در این زمینه فعالیت دارند. کمک گرفته شود. 

از مهمترین مزایای اقامت خرید ملک در دبی می توان به برخورداری از امکانات رفاهی، امنیت بسیار بالا در این کشور،. سرمایه گذاری در بازار با ثبات و تجربه زندگی در شهر مدرن و … اشاره کرد. اما ذکر این نکته ضروری است که افراد با خرید ملک اقامت دائم را در این کشور اخذ نمی کنند. بلکه می توانند اقامت خود را تمدید کنند.