70 / 100

اجلاس جهانی تولید و صنعتی سازی

دبی_ 14 نوامبر 2021 ( وام )_ چهارمین دوره اجلاس جهانی تولید و صنعتی سازی از 22 تا 23 نوامبر در مرکز نمایشگاهی اکسپو دبی برگزار می شود و پس از آن رویدادهای جانبی و کنفرانس هایی از 24 تا 27 نوامبر برگزار می شود.

چهارمین دوره اجلاس جهانی تولید و صنعتی سازی مدیران اجرایی و رهبران ارشد برخی از بزرگترین شرکت‌های جهانی و محلی را گرد

دوره اجلاس جهانی تولید و صنعتی سازی

هم می‌آورد تا آخرین پیشرفت‌ها در فناوری‌های تولید را بررسی کنند، زیرا سازمان‌ها در سراسر جهان به سرعت دیجیتالی‌سازی، شکل‌دهی مدل‌های تجاری جدید و احیای عملیات را ادامه می‌دهند.

در هفته شش روزه GMIS بیش از 125 سخنران جهانی از جمله اجلاس دو روزه چهارمین دوره اجلاس جهانی تولید و صنعتی سازی در 22 تا 23 نوامبر، کنفرانس رفاه جهانی و کنفرانس انرژی های جایگزین و تجدیدپذیر در 24 نوامبر برگزار می شود.

این اجلاس همچنین میزبان کنفرانس زنجیره سبز، یک انجمن چند ذی‌نفع برای بررسی نقش راه‌حل‌های انرژی‌های تجدیدپذیر، سرمایه‌گذاری‌های مسئولیت‌پذیر اجتماعی، و چارچوب‌های سیاستی برای تسریع انتقال به آینده صفر خواهد بود.

این کنفرانس از بیش از 40 رهبر جهانی از دولت‌ها و صنعت انرژی برای ارتقای مشارکت‌های عمومی و خصوصی و تأکید بر اهمیت

انقلاب چهارم صنعتی سازی

پذیرش فناوری‌های انقلاب چهارم صنعتی در سراسر بخش انرژی برای پیشبرد دستور کار سبز جهانی استفاده می‌کند.

همچنین کنفرانس های متمرکز بر کشور را با مشارکت بریتانیا، استرالیا، آلمان و ایتالیا برگزار می کند.

علاوه بر این، این رویداد یک نمایشگاه شش روزه تولید و فناوری پیشرفته برگزار می کند تا برخی از خلاقانه ترین قابلیت های امارات را به نمایش بگذارد.

مدیران عامل و رهبران ارشد روندهای تولید و فناوری آینده را تشریح می کنند، در حالی که کارشناسان صنعت در مورد طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله اهمیت جوامع دیجیتالی، پتانسیل انرژی به عنوان یک سرویس، و مشارکت عمومی-خصوصی برای هدایت رشد صنعتی بحث خواهند کرد.

این اجلاس که یک ابتکار مشترک بین یونیدو و وزارت صنعت و فناوری پیشرفته امارات متحده عربی است، بیش از 125 رهبر از دولت‌ها و سازمان‌های محلی، منطقه‌ای و جهانی را گرد هم می‌آورد تا ادغام انسان‌ها و ماشین‌ها، اختراع مجدد کسب‌وکارها، تغییر هدف را بررسی کنند.

توانایی ها و سیم کشی مجدد جوامع

دستور کار چهارمین دوره اجلاس

جهانی تولید و صنعتی سازی موضوعاتی مانند Society 5.0، افزایش تحرک دیجیتال در محل کار، تولید پایدار، برابری جنسیتی، و پتانسیل انرژی به عنوان یک سرویس را مورد توجه قرار خواهد داد.

گزارش توسعه صنعتی یونیدو: آینده صنعتی شدن در جهان پس از همه گیری نیز برجسته خواهد شد.

WAM / Persian

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام