ابتکار گرم زمستان برای بیش از 110000 خانواده که با زمستان سخت روبرو هستند گرما فراهم می کند

دبی_ 19 ژانویه 2022 ( وام )_ کمپین سردترین زمستان جهان با دستیابی به هدف خود پس از جمع آوری کمک های مالی به ارزش بیش از 11 میلیون دلار به بیش از 110,000 خانواده در منطقه عربی و آفریقا که آنها را قادر به غلبه بر سرمای سخت زمستان و ایمن می کند، از تکمیل موفقیت آمیز ابتکار زمستان گرم خبر داد. نیازهای اساسی آنها
کمپین موفقی که به میزبانی حسن سلیمان «ابوفلاح» و سازماندهی شده توسط ابتکارات جهانی محمد بن راشد آل مکتوم با مشارکت کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و شبکه منطقه ای بانکداری مواد غذایی به دو دستاورد رکوردهای جهانی گینس، طولانی ترین پخش زنده (ویدئو) و بیشترین بیننده برای یک پخش زنده اهدایی خیریه در YouTube رسید..

در طول این مسیر، ابوفلاح در طول 12 روز، 268 ساعت، 14 دقیقه و 20 ثانیه پخش زنده را ثبت کرد، همچنین ابوفلاح بیشترین بیننده را از تماشای یک کمپین استریم زنده بشردوستانه در یوتیوب دریافت کرده است، حدود 698 هزار بیننده در همان زمان، به تعداد کل بینندگان. 163 میلیون بازدید از طریق یوتیوب.

طولانی ترین پخش زنده فعلی (ویدئو)، با 259 ساعت و 46 دقیقه و 45 ثانیه، توسط شرکت خودروسازی چونگ کینگ چانگان در چین برگزار می شود. هیچ رکوردی برای بیشترین بیننده در تماشای کمک های خیریه پخش زنده وجود ندارد، اما حداقل مورد نیاز 300000 بازدید همزمان است. تلاش‌های AboFlah پس از تأیید مستقل، به رکوردهای جدیدی در هر دو زمینه منجر خواهد شد.

ابتکار زمستان گرم، که در آن حسن سلیمان یوتیوبر، معروف به ابوفلاح آنلاین، از طریق یک پخش زنده شرکت کرد، در 7 ژانویه راه اندازی شد و با استقبال گسترده منطقه ای و جهانی مواجه شد، زیرا همدردی گسترده ای را برانگیخت و توسط صدها نفر مورد استقبال قرار گرفت. هزاران فعال در شبکه های اجتماعی تعداد اهداکنندگان به بیش از 155,000 نفر از 120 کشور رسید که مجموع کمک های مالی به ارزش 11,053,174 دلار آمریکا به عنوان کمک مادی برای کمک به 110,531 خانواده ارائه شد. بر اساس آمار سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ، 3.8 میلیون پناهنده در این منطقه از سرمای زمستان، طوفان و باران مداوم رنج می برند، علاوه بر آن میلیون ها خانواده محروم در منطقه عربی و آفریقا.

سارا النعیمی مدیر ابتکارات جهانی محمد بن راشد آل مکتوم، تاکید کرد که واکنش بزرگ به کمپین زمستان گرم که توسط کمپین سردترین زمستان جهان با همکاری ابتکارات جهانی محمد بن راشد آل مکتوم و سایر نهادهای بین المللی راه اندازی شده است، به ارتقای این کمپین کمک کرد.

موقعیت پیشرو جهانی امارات متحده عربی در یافتن و فعال کردن کانال‌های اقدام بشردوستانه از طریق ابتکارات پیشگامانه که به همه اجازه می‌دهد تا وظایف خود را در قبال بخش‌های محروم انجام دهند و به آنها کمک کنند تا زندگی شایسته‌ای داشته باشند. با توجه به حمایت قابل توجه، این کمپین طی دو هفته از بخش های مختلف اجتماعی دریافت کرد.

وی گفت: ما به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار می‌کنیم و از همه کسانی که ما را در رسیدن به این دستاورد کمک کردند تشکر می‌کنیم که نشان‌دهنده علاقه شدید جامعه به مشارکت در کارهای خیریه و کمک به هر کسی که به آن نیاز دارد صرف نظر از مذهب و رنگشان کمک می‌کند. این همچنین بر روحیه انسان دوستانه جمعیت منطقه و تداوم ارزش های بزرگ امارات در کمک به محرومان در سراسر جهان تأکید می کند.”

خالد خلیفه مشاور و نماینده ارشد شورای همکاری خلیج عربی، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، از تلاش های سازمان دهندگان و حامیان این کمپین قدردانی کرد
او از موفقیت این کمپین که همبستگی بشردوستانه را در دنیای دیجیتال به نمایش می گذارد، ابراز خوشحالی کرد.

وی گفت: این یک دستاورد جدید برای سابقه طولانی امارات در ابتکارات بشردوستانه است. با اشاره به تلاش‌های یوتیوبر برای جمع‌آوری بیش از 11 میلیون دلار کمک مالی که برای کمک به بیش از 110000 خانواده و تأمین نیازهای اولیه آنها در طول زمستان سخت اختصاص داده شده است.

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303012978

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات متحده عربی 2207 مقاله تحقیقاتی مرتبط با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل را طی سال‌های 2018-2021 منتشر می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام