اکسپو 2020 دبی به 11 میلیون بازدید نزدیک می شود

دبی، 25 ژانویه 2022 (WAM) — اکسپو 2020 دبی تا 24 ژانویه 10،836،389 بازدید را ثبت کرده است، در حالی که بازدید مجازی به 72.5 میلیون نفر رسیده است.

بازدیدکنندگان توسط موزیکال جدید از ستاره های هندی Shekhar Kapur و A.R. بر اساس بیانیه مطبوعاتی اکسپو 2020 در روز سه شنبه، رحمان، به علاوه مجموعه ای از رویدادهای برجسته به عنوان بخشی از اولین هفته جهانی اهداف که در خارج از سازمان ملل در نیویورک برگزار می شود.

در سراسر سایت اکسپو 2020 دبی، که چهار برابر وسعت دبی مال است و مساحت 613 زمین فوتبال را در بر می گیرد، به لطف اقدامات احتیاطی سختگیرانه علیه COVID-19، بازدیدکنندگان با خیال راحت از نزدیک به 200 رویدادی که هر روز برگزار می شود، لذت برده اند.

هفته جهانی اهداف، که از 15 تا 22 ژانویه در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی مرتبط با سازمان ملل برگزار شد، محبوبیت مشابهی را نشان داد. این سایت با وعده‌های پس از آن و فعال‌سازی‌های الهام‌بخش «لیست کارها» زنده شد و به گستره انجمن‌ها و بحث‌های پنل جذاب افزود.

هفته موضوعی اهداف توسعه پایدار (SDGs) را پیش برد، طرحی برای دستیابی به آینده ای بهتر و پایدارتر برای همه، مقابله با چالش های جهانی مانند فقر، نابرابری، بهداشت و آموزش، و تغییرات آب و هوا. اکسپو 2020 دبی همچنان به ارتقای SDG ها متعهد است و بستری برای ایجاد تأثیر مثبت برای آینده جمعی ما فراهم می کند.

بازدید انبوه مجازی اکسپو 2020 دبی به دلیل طیف سرگرمی و پوشش زنده گسترده جلسات هفته اهداف جهانی است که 767000 بازدیدکننده در سراسر سیاره به خود اختصاص داده است.

در هفته آینده، جذابیت‌های اصلی شامل کنسرت مورد انتظار ستاره‌های موسیقی پاپ رپ، بلک آید پیز در الوصل پلازا در 25 ژانویه است – چهارمین نمایش از مجموعه شش ماهه شب‌های بی‌نهایت اکسپو 2020 دبی.

بازدیدکنندگان بالای 60 سال اکنون می توانند از بسیاری از خدمات پیشرفته به عنوان بخشی از برنامه مهمانان ارشد برخوردار شوند. برای هر مهمانی که واجد شرایط دریافت گذرنامه رایگان شهروند ارشد Expo باشد، بازدیدکنندگان می‌توانند به مکان‌های پارکینگ اختصاصی با اولویت دسترسی داشته باشند، از کالسکه‌های خصوصی برای حداکثر پنج نفر به مدت 90 دقیقه استفاده کنند، ورود سریع به غرفه‌های منتخب را دریافت کنند و 30 درصد تخفیف برای ناهار دریافت کنند. در رستوران های منتخب در سراسر سایت
و برای خانواده‌ها، باغ فستیوال اکسپو 2020 دبی یک پاتوق عالی در هوای خنک، با انبوهی از فعالیت‌های کودکانه، موسیقی و سرگرمی است. این مکان همچنین میزبان اولین جشنواره غذاهای گیاهی خاورمیانه است که تا پایان ژانویه ادامه دارد.

سلامت و ایمنی با قوانین سختگیرانه در سراسر سایت در اولویت هستند. اقدامات در محل شامل پوشیدن ماسک – در داخل و خارج از منزل – برای بازدیدکنندگان، کارکنان و شرکت‌کنندگان، و امکانات تست PCR برای کارکنان Country Pavilion، کارگران خط مقدم و سرگرمی‌ها است. تمام بازدیدکنندگان 18 سال و بالاتر از اکسپو باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون یا نتیجه آزمایش PCR منفی که در 72 ساعت گذشته انجام شده را نشان دهند.

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی تا 31 مارس ادامه دارد و از جهان دعوت می کند تا به جشن جهانی بپیوندد که به شکل گیری آینده ای روشن تر و بهتر برای همه کمک می کند.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303014582

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات متحده عربی آموزش حضوری را از سر می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام