بازار جهانی ابوظبی با مراکز مالی بین‌المللی، اقتصادهای جهانی از دوشنبه تا جمعه هفته کاری همسو می‌شود

توسط خبیردبی
0 دیدگاه
بازار جهانی ابوظبی با مراکز مالی بین‌المللی، اقتصادهای جهانی از دوشنبه تا جمعه هفته کاری همسو می‌شود

بازار جهانی ابوظبی با مراکز مالی بین‌المللی، اقتصادهای جهانی از دوشنبه تا جمعه هفته کاری همسو می‌شود

ابوظبی، 27 دسامبر 2021 (وام) — بازار جهانی ابوظبی (ADGM) اعلام کرده است که هفته کاری از دوشنبه تا جمعه از اول ژانویه 2022 آغاز می شود و شنبه و یکشنبه به عنوان آخر هفته جهانی آغاز می شود.

با هفته کاری جدید، امارات متحده عربی جامعه تجاری و بخش مالی خود را به بازارهای جهانی و فعالیت های اقتصادی و تجاری در زمان واقعی نزدیک می کند. هدف بازار جهانی ابوظبی در حمایت از استراتژی اقتصادی امارات متحده عربی و ابوظبی، ایجاد فرصت‌های رشد جدید، تسریع همکاری‌های فرامرزی، و حمایت از سهامداران، سرمایه‌گذاران و صنایعی است که در مناطق زمانی و ساعات مختلف بازار از آسیا، خاورمیانه، اروپا مستقر هستند. به آمریکا
احمد جاسم الذابی، رئیس بازار جهانی ابوظبی، گفت: “بازار جهانی ابوظبی به عنوان یک IFC که از نظر استراتژیک در امتداد کریدورهای تجاری شرق-غرب قرار دارد، شریک حیاتی و توانمندسازی تجاری برای سهامداران و مشتریان محلی و بین المللی بوده است و برنامه های توسعه و اهداف تجاری آنها را تقویت می کند. با هماهنگی هفته کاری با سایر بازارهای جهانی، شرکت کنندگان جدید و بیشتر بازار می توانند از فرصت های تجاری گسترده و امکانات سرمایه گذاری در امارات متحده عربی و منطقه وسیع تر MENA با بازار جهانی ابوظبی به عنوان پیوند آنها با رشد بهره مند شوند.

بازار جهانی ابوظبی همچنان متعهد است و به ارتقای رقابت پذیری اقتصادی و پایداری ابوظبی و امارات از طریق نوآوری، چارچوب های نظارتی قوی، اتصال و خدمات در سطح جهانی ادامه خواهد داد.

بازار جهانی ابوظبی با بیش از 3700 نهاد ثبت‌شده و خط لوله رشد قوی، یکی از جذاب‌ترین، رقابتی‌ترین و در دسترس‌ترین مراکز سرمایه‌گذاری جهانی و مراکز راه‌اندازی فناوری در MENA برای بقیه جهان بوده است.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303006415

منبع : www.wam.ae

related posts

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
سلام