بازدیدکنندگان در اکسپو 2020 نوآوری های انقلابی را از سراسر جهان کشف می کنند

دبی، 8 ژانویه 2022 (وام) – آینده اکنون در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی است، جایی که غرفه‌ها فناوری‌هایی را به اشتراک می‌گذارند که جهان را تغییر خواهد داد. بازدیدکنندگان می‌توانند نوآوری‌های انقلابی را از سراسر جهان در سفر خودراهنمای «فردا، امروز» – از پیشرانه هیدروژنی، تا سفر هوشمند، و ماجراجویی در فضا کشف کنند.

Alif – The Mobility Pavilion با برجسته کردن چهره‌های تاریخی منطقه عرب که نوآوری‌هایشان به حرکت در جهان کمک کرد، غول‌های جابجایی بزرگ‌تر، واقعی‌تر، 9 متری را نشان می‌دهد که اکتشافاتشان راه را برای فناوری‌های امروزی هموار کرد. بازدیدکنندگان می توانند مفهوم تحرک، قدرت و نفوذ گسترده آن را کشف کنند و نقش اعراب را در پیشبرد اکتشافات انسانی کشف کنند. سفر غرفه همچنین به آسمان ها می نگرد، به فضا می رسد و همه را تشویق می کند تا سرزمین های ناشناخته را کشف کنند.

برای کسانی که مشتاق کشف سیستم‌های تحرک هوشمند در آینده هستند، پاویون بلژیک متفکران و کارآفرینان را می‌بیند که برای ایجاد چشم‌انداز جمعی برای سال 2050 بر اساس نوآوری‌های خلاق امروزی، نیروهای خود را ملحق می‌کنند.

با چالش برانگیز دیدگاه‌های کنونی فضا و حرکت، غرفه کره جنبشی هم با مخاطبان و هم با محیط اطراف خود تعامل دارد و نشان می‌دهد که چگونه دنیای واقعی توسط واقعیت مجازی برای حرکت و تغییر شبیه‌سازی می‌شود.

پاویون اسلواکی توسعه سریع و رشد تکنولوژیکی کشور را به ویژه در حمل و نقل توصیف می کند. بازدیدکنندگان می توانند یک خودروی سواری هیدروژنی را کشف کنند، فناوری که کشور آن را سوخت آینده می داند.

در همین حال، پاویون استونی راه‌حل‌های الکترونیکی را معرفی می‌کند که بخشی از زندگی روزمره مردم است و نشان می‌دهد که چگونه استونیایی‌ها پیشگامان دیجیتالی هستند که تقریباً همه چیز را آنلاین انجام می‌دهند. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند زیر ابرهای داده راه بروند – یک شاهکار منحصربفرد در طراحی داخلی.

غرفه بریتانیا با الهام از یکی از پروژه های پایانی پروفسور استیون هاوکینگ، “پیام پیشرفت”، به بررسی آنچه بشریت با سایر تمدن های پیشرفته ارتباط می دهد، می پردازد، با این فرصت برای بازدیدکنندگان که صدای خود را به پیام جمعی پیوسته در حال تغییر اضافه کنند. این غرفه همچنین همه چیز را از تجاری سازی فضا گرفته تا هوش مصنوعی را بررسی می کند.

تجربه واقعیت مجازی از جنگل سیاه در غرفه بادن-وورتمبرگ، جایی که “ابر نوآوری” – یک پوشش مصنوعی از مه – و همچنین فرصتی برای خوشامدگویی به ربات آپولو، در مرکز صحنه است.

در غرفه بلاروس، که دارای یک نصب تعاملی “درخت ذهن” است، کشف کنید که چگونه طبیعت و فناوری می توانند به بشریت در مواجهه با چالش ها کمک کنند.

شاهد نوآوری چین در بهترین حالت خود در پاویون چین باشید، که تاریخ غنی کشور را با ادغام هنرمندانه عناصر چینی با فناوری های مدرن به نمایش می گذارد. در اینجا، بازدیدکنندگان می توانند 5G، هوش مصنوعی و سفر هوشمند را تجربه کنند.

غرفه جهانی DP با یک آبشار دیجیتالی غول پیکر و تاسیسات دراماتیک بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه نوآوری و هوش مصنوعی واقعیت های دیروز را به فرصت های فردا تبدیل می کند.

سفر بازدیدکنندگان «فردا، امروز» در برنامه اکسپو 2020 دبی، در کنار سایر سفرهای مرتبط با هفته سفر و اتصال اکسپو 2020، قابل دسترسی است، که به دنبال این است که چگونه نوع بشر تأثیر گسترش دنیای دیجیتال را با واقعیت فیزیکی متعادل کند. هفته سفر و اتصال از 9 تا 15 ژانویه 2022 اجرا می شود.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303009453

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات متحده عربی ثبات در قزاقستان ابراز امیدواری می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *