بازدید از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی از مرز 10 میلیون نفر گذشت

دبی، 18 ژانویه 2022 (وام) — تعداد بازدیدکنندگان اکسپو 2020 دبی همچنان در حال افزایش است و تا 18 ژانویه به 10,188,769 بازدید رسیده است، در حالی که بازدید مجازی اکسپو 2020 دبی از مرز 65 میلیون عبور کرده است.

اولین هفته گل‌های جهانی که در خارج از نیویورک برگزار می‌شود و یک کنسرت پر ستاره کی‌پاپ – که همگی با اعتماد به اقدامات ایمنی قوی این رویداد پایه‌ریزی شده بود، بازدیدکنندگان را جذب کرد.

هفته‌های موضوعی اکسپو 2020 دبی به لطف مجموعه‌ای از انجمن‌های متقاعدکننده، بحث‌های پانل و فعال‌سازی‌های هیجان‌انگیز در محل محبوبیت خود را نشان می‌دهد.

هفته اهداف جهانی با همکاری سازمان ملل متحد برای پیشبرد اهداف توسعه پایدار (SDGs) که در سرآغاز یک فراخوان بزرگ برای اقدام است، تا 22 ژانویه ادامه دارد.

این اهداف تشخیص می‌دهند که پایان دادن به فقر و سایر محرومیت‌ها باید همراه با راهبردهایی باشد که سلامت و آموزش را بهبود می‌بخشد، نابرابری را کاهش می‌دهد و رشد اقتصادی را تحریک می‌کند و در عین حال مقابله با تغییرات آب و هوا و حفظ اقیانوس‌ها و جنگل‌ها را حفظ می‌کند.

رهبران جهانی، سیاست‌گذاران، رهبران کسب‌وکار و بازیگران کلیدی کمپین «فهرست کارهای انجام شده جهان» در طول هفته با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند تا برای دستیابی به اهداف تلاش کنند، در حالی که بازدیدکنندگان نمایشگاه اکسپو 2020 دبی نیز تشویق می‌شوند تا کارهای شخصی خود را به اشتراک بگذارند. لیست هایی برای ایجاد تغییرات مثبت
مردم در هر سنی می توانند درگیر شرکت شوند زیرا هنر، رقص، آزمون ها و جشنواره های نور در سراسر سایت برگزار می شود تا آگاهی را افزایش دهند و الهام بخش همه برای تبدیل شدن به تغییر سازند. همچنین از آنها دعوت شده است تا در 21 ژانویه به همراه مایکل حداد، سفیر حسن نیت منطقه ای برنامه توسعه سازمان ملل متحد برای اقدام اقلیمی، به نمایشگاه 2020 برای اقدام اقلیمی قدم بزنید بپیوندند.

علاقه مندان به دویدن نیز فرصت دیگری برای دویدن در اطراف سایت نمادین خواهند داشت. اکسپو 2020 دبی ران 2 با حمایت شورای ورزش دبی در روز شنبه 22 ژانویه برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند از سه مسافت 3 کیلومتر، 5 کیلومتر و 10 کیلومتر انتخاب کنند.

سلامت و ایمنی با قوانین سختگیرانه در سراسر سایت در اولویت هستند. اقدامات در محل شامل پوشیدن ماسک – در داخل و خارج از منزل – برای بازدیدکنندگان، کارکنان و شرکت‌کنندگان، و امکانات تست PCR برای کارکنان Country Pavilion، کارگران خط مقدم و سرگرمی‌ها است. همه بازدیدکنندگان 18 سال و بالاتر از اکسپو باید گواهی واکسیناسیون یا نتیجه آزمایش PCR منفی که در 72 ساعت گذشته گرفته شده را نشان دهند.

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی تا 31 مارس ادامه دارد و از جهان دعوت می کند تا به جشن جهانی بپیوندد که به شکل گیری آینده ای روشن تر و بهتر برای همه کمک می کند.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303012271

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات 2792 مورد جدید کووید-19، 1166 بهبودیافته و 3 مورد فوت در 24 ساعت گذشته را اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام