دبی به دنبال ارتقای موقعیت خود به عنوان یک مرکز جهانی زیست پذیری

دبی_ 16 ژانوسه 2022 ( وام )_ دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی و بانک اتش اس بی سی خاورمیانه یادداشت تفاهمی امضا کرده اند که راه را برای افزایش همکاری در ارتقای موقعیت دبی به عنوان یک مقصد جهانی برای زندگی هموار می کند.

طبق شرایط این قرارداد، دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی و بانک اتش اس بی سی کیفیت بی نظیر زندگی در دبی، موقعیت آن به عنوان یک مرکز سرمایه گذاری جهانی و ویژگی های متنوع مقصدی که همه می توانند از آن لذت ببرند را برای مشتریان و کارمندان بانک ترویج خواهند کرد.

این تفاهم نامه همچنین همکاری در فعالیت های بازاریابی را در نظر گرفته است که برای ترویج رویدادها و تجربیات در سراسر اکوسیستم گردشگری طراحی شده است تا موقعیت شهر را به عنوان یک مقصد تجاری، تفریحی و رویدادهای بین المللی بیشتر تقویت کند.

تفاهم نامه توسط عصام کاظم مدیر اجرایی شرکت دبی برای گردشگری و بازاریابی تجاری عبدالفتاح شرف،مدیرعامل HSBC UAE و رئیس بین الملل، HSBC Bank Middle East Limited امضا رساند
عصام کاظم اظهار داشت: “ما از شراکت با بانک، یک برند جهانی که نقش مهمی در توسعه بخش های تجاری، بانکی و مالی دبی ایفا کرده است، در به نمایش گذاشتن پیشنهادات تجاری و گردشگری چند وجهی ما خرسندیم.

“این تفاهم نامه منعکس کننده اعتماد و اطمینانی است که توسط شرکت های چند ملیتی در دبی ایجاد شده است و تلاش های ما برای حمایت از هدف رهبری رویایی ما برای تبدیل دبی به محبوب ترین شهر بین المللی و جذاب ترین مکان برای زندگی و کار را بیشتر خواهد کرد
کاظم در ادامه گفت شراکت ما با بانک اتش اس بی سی همچنین گواهی بر تلاش‌های مستمری است که در همکاری با سهامداران ما برای استفاده از موقعیت استراتژیک شهر، زیرساخت‌های کلاس جهانی و موقعیت آن به عنوان یکی از امن‌ترین مقاصد جهان برای جذب شرکت‌های چندملیتی، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و گردشگران انجام می‌شود.

عبدالفتاح شرف گفت: “باز کردن دنیایی از فرصت ها هدف ما در بانک است و این همان کاری است که ما هر روز برای مشتریان خود در امارات انجام می دهیم، از زمانی که بیش از 75 سال پیش اولین بانکی بودیم که درهای خود را برای تجارت در اینجا باز کردیم. .

“در آن زمان، امارات متحده عربی خود را به یک مرکز تجاری و لجستیک جهانی، یک بازار مالی بین‌المللی، یک رهبر در تامین مالی پایدار، مغناطیسی برای نوآوری، و تمرکز بر تولید ثروت جهانی تبدیل کرده است.

بانک در هر مرحله با امارات متحده عربی بوده است. این سفر و این تفاهم نامه نشان دهنده تعهد ما به آینده امارات و برنامه های بلندپروازانه ما برای رشد در اینجا است.”

با افزایش تعداد شرکت‌های بین‌المللی که دبی را به‌عنوان پایگاه فعالیت خود انتخاب می‌کنند، دپارتمان و بانک برای حمایت از این شرکت‌ها با هدف آسان‌تر کردن راه‌اندازی کسب‌وکارشان در شهر، همکاری نزدیکی خواهند داشت.

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303011395

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات 2989 مورد جدید کووید-19، 945 بهبودیافته، 4 مورد فوت در 24 ساعت گذشته را اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *