دبی_ 1 نوامبر 2021 ( وام )_ دو مقام ارشد دولت امارات متحده عربی به با نفوذترین افراد جهان در فهرست چابک 50 در سال 2021 ملحق شده اند، که به کمک رهبران در حکمرانی چابک برای عبور از اختلالات می پردازد.

این اعلامیه توسط شورای جهانی آینده مجمع جهانی اقتصاد درباره حکمرانی چابک اعلام شد.

هدی الهاشمی معاون وزیر امور کابینه در امور استراتژیک نیز در گروه توانمندسازان چابک انتخاب شد که شامل مقامات دولتی از چندین کشور جهان از جمله برزیل، سوئد و شانگهای بود.

عهود الرومی در میان شخصیت های عمومی برجسته جهان به دلیل رهبری چشم انداز تحول آفرین برای تسریع توسعه دولت در امارات متحده عربی، بهبود عملکرد دولت، و تعبیه آینده نگری و آمادگی در دولت انتخاب شد.

او همچنین از ایجاد چابکی برای انطباق با روندهای نوظهور، افزایش رقابت پذیری و حمایت از هماهنگی مؤثر دولت حمایت کرد. این قدردانی همچنین بر تلاش‌های مستمر او برای تحریک نوآوری، ایجاد نسل جدیدی از خدمات دولتی پیش‌بینی‌کننده و حمایت از آمادگی آینده تأکید کرد.

الهاشمی به دلیل نقش مهمی که در زمینه های مختلف دولتی، از جمله ایجاد نوآوری و چابکی در دولت از طریق ابتکارات و پروژه هایی که توسط مرکز نوآوری دولت محمد بن راشد راه اندازی شده است، انتخاب شد.

دستاوردهای او شامل حمایت از طرح‌هایی است که تحویل را تسریع می‌کنند و راه‌حل‌هایی برای چالش‌های مبرم از طریق رهبری اولین شتاب‌دهنده‌های دولتی در جهان پیدا می‌کنند.

در سال 2021، فهرست چابک 50 شامل 9 دسته بود، به نام‌های: چهره عمومی، توانمندسازان چابک، همکاران، کارآفرینان و آزمایش‌کنندگان، آینده‌نگران، پیشگامان حکومت‌داری، تحول دولت، بهداشت عمومی و پاسخ به کوفید-19 وام/ نعمه سمیر.

WAM / Persian

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *