دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی روش های جدیدی را برای ذخیره سازی مواد خطرناک معرفی می کند

ابوظبی، 14 ژانویه 2022 (وام) – دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی (ADDED) به تأسیسات تجاری و صنعتی در امارات دستور داده است تا به انبارهای مواد خطرناک دور از دفتر مرکزی خود به عنوان شعبه مجوز دهند تا از نقش ADDED در نظارت بر حرکت مواد خطرناک حمایت کنند. مواد.

دفتر توسعه صنعتی (IDB) دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی، با همکاری تیم مدیریت مواد خطرناک ابوظبی (AD-HMMT)، رویه‌های جدیدی را در زمینه صدور مجوز برای شعب برای ذخیره مواد برای فعالیت‌های تجاری و صنعتی، که نیاز به انبارها دور از مقر یا مکان تجاری آنها دارند، آغاز کرد. . الزامات ویژه در راستای ضوابط و مقررات نهادهای نظارتی دولتی معرفی شد.

سامح عبدالله القبیسی، مدیر کل امور اقتصادی دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی، گفت: “IDB 900 مجوز فعالیت اقتصادی را که توسط دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی تنظیم شده است را هدف قرار می دهد تا به اهداف AD-HMMT که شامل بسیاری از ادارات دولتی در ابوظبی می شود. دپارتمان توسعه اقتصادی ابوظبی بخشنامه ای را درخواست کرده است. همه تأسیسات تجاری و صنعتی مربوطه برای اتخاذ سیستم یکپارچه برای مدیریت مواد خطرناک که عنصر مهمی برای نظارت بر حرکت این مواد در بخش اقتصادی است، اتخاذ کنند.

“AD-HMMT، از جمله نمایندگان IDB، از طریق تماس مستقیم با پرسنل مربوطه در تاسیسات صنعتی، ذینفعان را در مورد سیستم راهنمایی کرده است. 345 تاسیسات صنعتی را برای اطمینان از پایبندی به بخشنامه ADDED در مورد سیستم یکپارچه مدیریت مواد خطرناک بررسی کرد.” قبیسی افزود.

نبیل صالح العولقی، مدیر محیط زیست، بهداشت و ایمنی در IDB گفت: «تیم IDB از ثبت 341 مرکز صنعتی در سیستم یکپارچه مدیریت و کنترل مواد خطرناک حمایت کرده است.

العولقی در پایان گفت: “100 بازدید از تاسیسات صنعتی مربوطه برای اطمینان از رعایت الزامات بهداشتی، پیشگیرانه و ایمنی عمومی برای کلیه فعالیت های مرتبط با مواد خطرناک از جمله استفاده، حمل و نقل و ذخیره سازی انجام شد.”

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303011038

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : امارات 3068 مورد جدید کووید-19، 1226 بهبودیافته و 3 مورد فوت در 24 ساعت گذشته را اعلام می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام