عرب سلامتی و آزمایشگاه پزشکی خاورمیانه 2022 هفته آینده در دبی افتتاح می شود

دبی، 21 ژانویه 2022 (WAM) — متخصصان مراقبت های بهداشتی و تجارت به نمایندگی از نزدیک به 160 کشور در عرب هلث و آزمایشگاه پزشکی خاورمیانه شرکت خواهند کرد، زیرا هفته آینده بزرگترین نمایشگاه های مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاهی در منطقه MENA به دبی باز می گردند.

رویدادهای مشترک که از 24 تا 27 ژانویه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شوند، با مضامین نمایش «متحد شده توسط تجارت، پیشروی» و «ارتباط با نوآوری که چهره تشخیص را تغییر می‌دهد» برگزار می‌شود. برای صنعت بهداشت جهانی برای ملاقات و بحث در مورد آخرین فن آوری ها و اکتشافات پزشکی.

سولن سینگر، مدیر گروه برای Informa Markets، گفت: “Arab Health و Medlab خاورمیانه بار دیگر اهمیت صنایع بهداشتی و آزمایشگاهی را تکرار می کنند، زیرا ما همچنان به چالش های ناشی از COVID-19 رسیدگی می کنیم و بستری را برای توسعه راه حل هایی ارائه می دهیم. غلبه بر همه گیری
“ما شاهد افزایش واضح تقاضا از سوی خریداران و غرفه‌دارانی بوده‌ایم که مشتاق ملاقات حضوری، برای مشاهده مستقیم آخرین فناوری و نوآوری در بازار هستند، و همچنین از متخصصان صنعت از سراسر جهان در مورد آخرین روندها و بینش‌ها شنیده‌ایم. امسال، هر دو رویداد جزء لاینفک بهبود جهانی در حال انجام خواهند بود، و ما مشتاقانه منتظر استقبال از صنعت در دبی هستیم.

انتظار می رود بیش از 60000 شرکت کننده در چهار روز هر دو نمایشگاه حضور داشته باشند و تقریباً 4000 غرفه دار از صنایع بهداشتی و آزمایشگاهی تایید شده اند. بیش از 60 کشور در این نمایشگاه حضور دارند و بیش از 20 غرفه اختصاصی کشور تایید شده است که عرب هلث و Medlab خاورمیانه را به یک نمایشگاه مراقبت های بهداشتی واقعی جهانی تبدیل می کند.

با تأکید بر تمرکز بر فناوری، Arab Health 2022 دارای منطقه تحول مراقبت های بهداشتی جدید است که آخرین پیشرفت های فناوری را از مبتکران و اخلالگران جهانی بررسی می کند. رقابت استارت‌آپ محبوب Innov8 Talks بازمی‌گردد و 24 شرکت راه‌حل‌های منحصربه‌فرد و نوآورانه را به نمایش می‌گذارند. تکمیل منطقه تبدیل، راه اندازی بخش نمایشگاه محصولات خواهد بود، جایی که طیفی از شرکت ها نوآوری های پیشگامانه ای را به نمایش می گذارند که آینده صنایع بهداشتی و آزمایشگاهی را شکل می دهد.

موضوع نوآوری از طریق غرفه داران بازگشته، از جمله زیمنس، کانن، ماسیمو، دراگر، GE Healthcare، فیلیپس، ابوت، روش و سیجن ادامه خواهد یافت.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303013436

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا حملات تروریستی حوثی ها به تاسیسات غیرنظامی امارات را محکوم کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام