محمد بن زاید به تداوی پسر 3 ساله افغان مبتلا به سرطان را هدایت می کند

ابوظبی_ 3 ژانویه 2022( وام )_ جنابعالی شیخ محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی و معاون فرماندهی عالی نیروهای مسلح امارات متحده عربی، دستور داده است تا برای محمد عامر داوود پسر 3 ساله افغان که از سرطان رنج می‌برد، تداوی شود.

جنابعالی در اقدامی سریع برای کمک به خانواده کودک که در حال حاضر در شهر بشردوستانه امارات در ابوظبی زندگی می کنند، دستور انتقال پسر 3 ساله را به ایالات متحده آمریکا برای انجام اقدامات درمانی لازم صادر کرد. این حرکت محبت آمیز اصول تثبیت شده امارات متحده عربی برای همبستگی و اعطای کمک به همه نیازمندان را تضمین می کند.

دستورات جنابعالی شیخ محمد بن زاید برای ترتیب دادن معالجه پزشکی برای کودک افغان نشان دهنده ارزش های امارات متحده عربی در بخشش و علاقه جنابعالی در حفاظت از کرامت انسانی بدون هیچ گونه تبعیض بر اساس نژاد، رنگ یا مذهب است
به دستور رهبری خردمند، حضرت شیخ ذیاب بن محمد بن زاید آل نهیان، رئیس دادگاه ولیعهد ابوظبی، از این کودک افغان در اقامتگاهش در شهر بشردوستانه امارات دیدن کرد.

شیخ ذیاب توسط تیم پزشکی شهرستان در جریان وضعیت این کودک قرار گرفت. وی با والدین کودک ملاقات کرد و به آنها در مورد درمان در ایالات متحده آمریکا و انجام کلیه اقدامات لازم با رعایت دستورات رهبری خردمند برای ارائه حمایت و مراقبت لازم اطمینان داد.

شیخ ذیاب همچنین با تعدادی از خانواده های افغان که به طور موقت در شهرک بشردوستانه امارات میزبانی می شوند، ملاقات کرد و با آنها در مورد اقامت در این شهر و خدمات ارائه شده به آنها صحبت کرد. خانواده ها از امارات متحده عربی برای پذیرایی گرم از آنها در مدت اقامتشان ابراز خوشحالی و قدردانی کردند.

شیخ ذیاب بن محمد افزود که امارات متحده عربی به عنوان نماد کمک و حمایت در مواقع دشواری و منبع الهام برای کارهای بشردوستانه باقی خواهد ماند.

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303007961

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : وزارت بهداشت و پیشگیری: تزریق 18.542 دوز کوفید-19 طی 24 ساعت گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام