معاون وزیر آموزش ایتالیا : اکسپو 2020 دبی ایده های نوآورانه برای آموزش ایجاد می کند

دبی_ 6 ژانویه 2022 ( وام )_ روسانو ساسو معاون وزیر آموزش ایتالیا روز چهارشنبه گفت که نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در حال تولید “ایده های نوآورانه” برای آموزش است که “جهان سیاسی باید در نظر بگیرد”.

ساسو که توسط پائولو گلیسنتی کمیسر نمایشگاه ایتالیا در هنگام بازدید از غرفه ایتالیا همراهی می‌شود، گفت: «حوزه سیاسی باید مطابق با زمان باشد و آنچه ما در زمینه آموزش و پرورش ارائه می‌دهیم باید مطابق با سایر نقاط جهان باشد. ، به خبرگزاری ایتالیا (ANSA) گفت ساسو در غرفه ایتالیا ابراز “غرور” کرد و گفت که این غرفه “سنت، نوآوری، غنا و فرهنگ” کشور را نشان می دهد و از کمیسر گلیسنتی برای کار عالی تشکر کرد.

“من در طول بازدید چیزهای زیادی کشف کردم، اما بهترین چیز داوطلبان جوان، 60 دانشجوی مرد و دختر ایتالیایی است که شاهد عظمت ما هستند. امروز احساس غرور کردم که ایتالیایی هستم.”

او با بازگشت به ایده‌های نوآورانه در مورد آموزش در نمایشگاه اکسپو، گفت: “ما قطعا باید آنچه را که ارائه می‌دهیم ارتقا دهیم.”

وقتی با کمیسر صحبت می‌کردم، توضیح دادم که مفتخرم که اولین امضاکننده قانونی باشم که فرمان سلطنتی 1938 را لغو کرد و در نهایت مدرک دوگانه را در ایتالیا نیز ممکن کرد.

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303008844

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : ایالات متحده ربودن کشتی باری با پرچم امارات در سواحل حدیده حوثی ها را محکوم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *