مقاله تحقیقاتی جدید برای بررسی همکاری های بالقوه هیدروژن سبز بین امارات متحده عربی، انگلستان

توسط خبیردبی
0 دیدگاه
مقاله تحقیقاتی جدید برای بررسی همکاری های بالقوه هیدروژن سبز بین امارات متحده عربی، انگلستان

مقاله تحقیقاتی جدید برای بررسی همکاری های بالقوه هیدروژن سبز بین امارات متحده عربی، انگلستان

دبی، 9 ژانویه 2022 (WAM) – یک مقاله تحقیقاتی جدید به بررسی همکاری‌های بالقوه هیدروژن سبز بین امارات متحده عربی و بریتانیا، به عنوان بخشی از تعهد مشترک بین سازمان جهانی اقتصاد سبز (WGEO) می‌پردازد. پلت فرم بین المللی مبتنی بر ائتلاف ها برای فعال کردن رشد اقتصادی سبز و Zest Associates.

این گزارش که توسط HSBC حمایت می شود، به دنبال کشف فرصت های متقابل برای سرعت بخشیدن به توسعه بازارهای مربوطه هیدروژن پاک در امارات و بریتانیا است. تحقیقات آن رهبران تجاری، انجمن های صنعتی، سیاست گذاران، نوآوران و دانشگاهیان را در هر دو کشور درگیر خواهد کرد.

“از آنجایی که امارات و بریتانیا به دنبال تعمیق روابط تجاری خود و تشویق سرمایه گذاری و نوآوری در فناوری کم کربن هستند، بسیار مهم است که فضاهایی برای گفتگو و تبادل نظر ایجاد کنیم که منجر به اقدام عملی واقعی شود. این گزارش با سعید محمد الطایر، رئیس WGEO گفت: هدف WGEO فعال کردن و اجرای پروژه‌ها و برنامه‌های سبز بانکی و پایدار با پیوند فناوری، ظرفیت‌سازی و مالی است.

این مقاله تحقیقاتی فرصت‌های موجود در فضای سبز هیدروژن بین دو کشور را با پیشنهادات مقیاس‌پذیر برای همکاری‌ها و مشارکت‌ها بررسی می‌کند. اولویت‌های نوآوری، مشخصات شرکت‌های هیدروژنی را ترسیم می‌کند و به چگونگی همکاری سیاست‌گذاری و نظارتی بین امارات متحده عربی و بریتانیا می‌تواند تجارت را تسهیل کند، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی را تشویق کند و اعتبار هیدروژن کم کربن را تضمین کند.

تحقیقات برای این گزارش شامل جلسات و کارگاه های ذینفعان برای آزمایش و اعتبارسنجی یافته ها خواهد بود. همچنین در نیمه اول سال 2022 یک میزگرد در مورد نتیجه گیری گزارش برگزار خواهد شد.

عبدالفتاح شرف، مدیرعامل HSBC امارات متحده عربی و رئیس اینترنشنال، گفت: “HSBC متعهد به کمک به انتقال به صفر خالص است و این تحقیق به بهبود درک چگونگی استفاده از مزایای اقتصادی و زیست محیطی هیدروژن در سفرهای کم کربن کمک می کند. امارات و انگلستان.”

Zest Associates، یک شرکت مشاوره پایداری مستقر در دبی با پیوندهایی با بریتانیا و تخصص در امور مالی سبز، سیاست‌گذاری و نوآوری فناوری پاک، تحقیقات این گزارش را رهبری می‌کند.

جفری بیر، مدیر عامل شرکت Zest Associates گفت: “هدف ما این است که نشان دهیم چگونه امارات و بریتانیا می توانند از جاه طلبی به عمل حرکت کنند.” “ما بازیگران کلیدی – بزرگ و کوچک – را گرد هم می‌آوریم تا فرصت‌های مشترک را شناسایی کنیم و نشان دهیم که چگونه همکاری منافع متقابل را برای همه طرف‌ها به ارمغان می‌آورد. این گزارش گام‌های عملی را که امارات متحده عربی و بریتانیا می‌توانند برای ایجاد شرایط برای پاکسازی بردارند، بیان می‌کند. بازار هیدروژن رشد کند، در حالی که در عین حال شرکت ها و نوآوران را برای تسریع معاملات و توسعه فناوری در هیدروژن پاک هماهنگ می کند.

حسین علی-وام
https://wam.ae/en/details/1395303009470

منبع : www.wam.ae

related posts

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
سلام