هیئت وام و رسانه های برزیلی در مورد همکاری بحث می کنند

برازیلیا، 14 ژانویه 2022 (وام) — هیئتی از خبرگزاری امارات (وام) و چندین رسانه برزیلی در مورد تقویت همکاری رسانه ای خود و تبادل اخبار گفتگو کردند.

گفتگوهای آنها در جریان سفر هیئتی به رهبری محمد جلال الریسی، مدیر کل وام، به برزیل انجام شد که به دنبال امضای توافقنامه همکاری مشترک در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در دسامبر 2021 بین وام و چندین شرکت بزرگ آمریکای لاتین صورت گرفت. موسسات رسانه ای و کانال های تلویزیونی.

هیئت وام تور خود را با بازدید از گروه رسانه ای باندراس آغاز کرد که در سال 1937 تأسیس شد و دارای کانال های تلویزیونی با جذب نزدیک به 55 میلیون بیننده، علاوه بر ایستگاه های رادیویی و رسانه های چاپی است.

هیأت در مورد کار گروه توضیح داده شد و در مورد همکاری صحبت کردند، به ویژه اینکه این گروه پخش کننده رسمی جام باشگاه های جهان در برزیل خواهد بود.

این هیئت همچنین از اتاق بازرگانی برزیل عرب در سائوپائولو بازدید کرد و در جریان فعالیت های آن و فعالیت خبرگزاری برزیلی-عربی (ANBA) قرار گرفت. وام و ANBA یادداشت تفاهم همکاری رسانه ای و تبادل خبر (MoU) را در این بازدید امضا کردند.

این هیئت سپس از Agencia Brasil-EBC در برازیلیا، یکی از منابع اصلی اخبار کشور که با هزاران روزنامه محلی، منطقه ای و بین المللی همکاری می کند، بازدید کرد. در این چارچوب، دو نهاد قرارداد همکاری رسانه ای و تبادل خبر امضا کردند.

هیئت وام با مقامات خبرگزاری Estadao ملاقات کرد تا بهترین خدمات رسانه ای ارائه شده توسط آژانس را بررسی کند و در مورد فرصت های همکاری بالقوه بحث کند.

این هیئت همچنین از Groupo Folha مستقر در سائوپائولو، یک مؤسسه رسانه ای بزرگ در برزیل که در سال 1921 تأسیس شد، بازدید کرد.

هیئت WAM یک شام کاری در سائوپائولو برای مؤسسات رسانه ای و تأثیرگذاران برگزار کرد تا در مورد راه های تشویق همکاری رسانه ای بحث کنند.

الریسی تاکید کرد که امارات متحده عربی و برزیل روابط عمیقی با یکدیگر دارند و بر مشارکت راهبردی دو کشور در زمینه های مختلف با حمایت رهبری آنها تاکید کردند.

او همچنین خوشحالی خود را از بازدید از برزیل، در چارچوب تمایل وام برای تقویت همکاری و مشارکت با موسسات رسانه ای برزیل ابراز کرد.

وی تاکید کرد که مشارکت استراتژیک بین وام و رسانه های برزیلی به گسترش پوشش رسانه ای در مورد امارات در برزیل و افزایش میزان محتوای اخبار برزیل در رسانه های اماراتی کمک می کند. وی افزود: این یک گام کلیدی برای تقویت روابط استراتژیک بین دو کشور در همه بخش‌ها است.

حسین علی-وام
http://wam.ae/en/details/1395303011047

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : وزیر بازرگانی چاد: ما مشتاقیم از تجربه اقتصادی امارات متحده عربی بهره مند شویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *