وزارت کشور عملیات پرواز هواپیماهای بدون سرنشین را برای مالکان، تمرین‌کنندگان و علاقه‌مندان متوقف می‌کند

ابوظبی_ 22 ژانویه 2022 ( وام )_ – وزارت کشوردر حال حاضر کلیه عملیات پروازی مالکان، تمرین کنندگان و علاقه مندان به هواپیماهای بدون سرنشین از جمله هواپیماهای ورزشی سبک را متوقف می کند.

این همچنین نقاط هوایی و بادبانی را نیز در بر می گیرد. این امر با هماهنگی اداره کل هوانوردی کشوری و در راستای دستورالعمل های نسبی انجام شد.

این تصمیم پس از استفاده نادرست که اخیراً مشاهده شد اتخاذ شد، که تمرین این ورزش‌ها را به مناطقی که در مجوزهای کاربر مشخص شده محدود نکرد و به مناطقی که این نوع فعالیت‌ها ممنوع است، نفوذ کرد
وزارت کشور از افراد و جامعه خواسته است که به دستورات مقامات صادر شده توسط وزارت داخله و اداره عمومی هوانوردی ملکی احترام بگذارند تا از ایمنی جان و مال و حفظ آنها در برابر اعمال بد ناامن اطمینان حاصل شود. از این رو، فعالیت های هوایی از روز شنبه 22 ژانویه 2022 متوقف می شود.

نهادهایی که دارای قراردادهای کاری یا پروژه های تجاری یا تبلیغاتی هستند که متکی به فیلمبرداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین هستند، باید با مقامات مجوز ارتباط برقرار کنند تا استثنائات و مجوزهای لازم را برای انجام کار و پروژه خود در این مدت اتخاذ کنند تا از عواقبی که بر زمان بندی این پروژه ها تأثیر می گذارد جلوگیری شود. .

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303013818

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : آژانس فضایی امارات اولین منطقه اقتصادی فضایی را در شهر مصدر راه اندازی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام