کمیته اضطراری، بحران و بلایای ابوظبی، آموزش از راه دور را برای دو هفته اول ترم جدید مدرسه تایید کرد

ابوظبی، 28 دسامبر 2021 (وام) — کمیته اضطراری، بحران و بلایای ابوظبی، با هماهنگی اداره آموزش و دانش ابوظبی، آموزش از راه دور را برای دو هفته اول ترم جدید مدرسه، برای همه دانش آموزان در مدارس دولتی و خصوصی در امارات، از جمله موسسات آموزشی، کالج ها و دانشگاه ها برای محافظت بیشتر از سلامت و ایمنی جامعه آموزشی تایید کرده است.

در طول این دو هفته، کمپین‌های آزمایشی در حال انجام برای پرسنل بخش آموزش افزایش می‌یابد و وضعیت برای به‌روزرسانی پروتکل‌ها برای بازگشت به یادگیری در مدرسه نظارت می‌شود.

این تصمیم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای محدود کردن شیوع COVID-19 و حفظ نرخ عفونت پایین در امارت اتخاذ شده است. کمیته از والدین، کارکنان دانشگاهی و اداری در همه مدارس می‌خواهد که دوز تقویتی دریافت کنند، تا از خود در برابر ویروس محافظت کنند و به توسعه حفاظت جامع برای جامعه گسترده‌تر کمک کنند، که بازگشت ایمن به مدارس را تضمین می‌کند.

این کمیته همچنین بر اهمیت رعایت تمامی اقدامات پیشگیرانه و پیشگیرانه برای حفظ سلامت جامعه مدارس و حفظ ایمنی عمومی، با پوشیدن ماسک هایی که هم بینی و هم دهان را می پوشاند، و رعایت فاصله فیزیکی با فاصله حداقل 2 متری از هم، و شستشوی منظم و منظم، ضدعفونی کردن دست ها تاکید کرده است.

حسین علی-وام https://wam.ae/en/details/1395303006859

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : محمد بن زاید از رئیس اجرایی مجمع جهانی اقتصاد را پذیرایی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *