گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا و شراکه تفاهم نامه همکاری برای ترویج و گسترش پیمان آبراهام امضا می کنند

توسط خبیردبی
0 دیدگاه
گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا و شراکه تفاهم نامه همکاری برای ترویج و گسترش پیمان آبراهام امضا می کنند

گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا و شراکه تفاهم نامه همکاری برای ترویج و گسترش پیمان آبراهام امضا می کنند

دبی_ 11 ژانویه 2022 _ وام _ رهبران گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا و شراکه، امروز در یک رویداد خصوصی در موزه Crossroads of Civilizations در دبی، امارات، قرارداد همکاری را امضا خواهند کرد.

دکتر فاکس رهبری هیئتی از نمایندگان پارلمان بریتانیا را برعهده دارد تا از نزدیک تاثیر توافق ابراهام را بر تجارت و صنعت، همکاری مذهبی و فرهنگی ببیند.

آمیت دری، بنیانگذار و مدیر عامل اسرائیلی، و دکتر مجید السراح بنیانگذار اماراتی و مدیرعامل امارات متحده عربی، از طرف شراکه امضا خواهند کرد.

دکتر فاکس و دکتر السراح و همچنین احمد المنصوری، بنیانگذار موزه، سخنانی را ارائه خواهند کرد. منصور عبدالله خلفان بلهول، سفیر امارات متحده عربی در بریتانیا، همراه با هیئت بریتانیا، اعضای ارشد و فعالان شراکه از جمله مدیر امور جهانی، دان ففرمن، عمر البوسعیدی مدیر عامل ایالات متحده و مشاور رسانه ای و علمی، دکتر نجات، در این مراسم حضور خواهند داشت. السعید، و همچنین شخصیت های ارشد جامعه دیپلماتیک، دولت امارات و جامعه سیاست گذاری، و اعضای برجسته جامعه یهودی امارات.

نماینده محترم دکتر لیام فاکس نماینده مجلس گفت: “گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا از همکاری با شاراکا خرسند است. هر دو سازمان ما متعهد به پیشبرد اهداف توافقنامه آبراهام و ترویج صلح و رفاه در خاورمیانه هستند. ما امیدواریم که که ما از طریق این مشارکت جدید تاثیری فراتر از مرزها خواهیم گذاشت و پیام صلح را به همه منتقل خواهیم کرد.”

مجید السراح افزود: “توافق ابراهیم به پیشرفت خود ادامه می دهد و ثابت می کند که یک الگوی صلح پایدار و موفق را ارائه می دهد. شاراکا رهبری گروه های غیر دولتی را به عهده گرفت تا مردم را به نام صلح و میل به ساختن آینده ای روشن دور هم جمع کند. مشاهده اینکه شاراکا با چنین گروه مهم و تأثیرگذاری از بریتانیا (و قبلاً از ایالات متحده آمریکا) قراردادهای مهمی امضا می کند، به تقویت الگوی صلح و پیشبرد آن کمک می کند
آمیت دری گفت: “ما مفتخریم که این توافقنامه را برای پیشبرد هدف مشترک ترویج بیشتر توافقنامه ابراهیم و مدل جدید صلح و مشارکت در خاورمیانه امضا می کنیم. ما خوشحالیم که شاهد حمایت تشویق کننده بریتانیا از جامعه بین المللی هستیم.

گروه توافقنامه آبراهام بریتانیا و شاراکا توافق کردند که به طور متقابل روابط اقتصادی و فرهنگی میان کشورهای پیمان آبراهام را ارتقا دهند و راه‌هایی را برای ایجاد توافق در خاورمیانه شناسایی و دنبال کنند.

وام/ نعمه سمیر.

https://wam.ae/en/details/1395303010046

منبع : www.wam.ae

related posts

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
سلام