Breakbulk خاورمیانه برای ترویج مشارکت موثر زنان در صنعت

دبی_ 16 ژانویه 2022 ( وام )_ Breakbulk Middle East بزرگترین رویداد باربری و پروژه باربری منطقه، به عنوان بخشی از تعهد خود به افزایش مشارکت زنان، میزبان «زنان در صبحانه » خواهد بود.

در این انجمن مدیران ارشد زن حضور خواهند داشت که در مورد راه های غلبه بر چالش هایی که در این بخش با آن مواجه هستند بحث خواهند کرد. آنها همچنین بینش ها و نکاتی را به متخصصان زن مشتاق ارائه می دهند که چگونه می توانند از نردبان بالا بروند و روایت مردانه را در صنعت دریایی، محموله های پروژه و کالاهای بزرگ تغییر دهند.

Breakbulk Middle East که تحت حمایت وزارت انرژی و زیرساخت امارات متحده عربی در تاریخ 1 و 2 فوریه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود، متخصصان از جمله زنان از بخش‌های مختلف را گرد هم می‌آورد و زنجیره تامین را به پایان می‌رساند.

تسهیل مشارکت زنان در گفتگو درباره آینده این بخش برای توسعه بخش ضروری است. با تمرکز بر رهبران زن در انجمن رهبری زنان در Breakbulk، هدف اصلی BBME، پر کردن شکاف جنسیتی در صنعت باربری و پروژه بار است. همچنین هدف آن جذب برخی از درخشان ترین استعدادهای زن جوان در این بخش کلیدی است.

حصه المالک، مشاور وزیر حمل و نقل دریایی، وزارت اطلاعات، گفت: “در یک حرفه اساساً مردانه، شاهد هستیم که تعداد کمی از رهبران زن به پست های مدیریتی عالی رسیده اند و حتی سرمایه گذاری های خود را شروع می کنند.

وی ادامه داد امارات متحده عربی به زنان فرصت‌های برابر برای مردان می‌دهد تا رویاهای خود را دنبال کنند و شغل خود را در زمینه‌هایی که انتخاب می‌کنند ایجاد کنند. در راستای دیدگاه ما، من معتقدم که Breakbulk خاورمیانه نقش فعالی در گنجاندن زنان از طریق ابتکار زنان در Breakbulk داشته است، جایی که متخصصان مشتاق می توانند به طور مستقیم شاهد داستان های موفقیت همتایان خود باشند.”

نوال یوسف الحنایی رییس اداره انرژی آینده وزارت علوم در این مورد همچنین گفت: “کاهش شکاف جنسیتی برای ارتقای چشم انداز کسب و کار بسیار اولویت دارد. معرفی زنان متخصص جوان به زنان موفق در این بخش، آنها را تشویق می کند تا در زمینه کاری خود مشتاق تر شوند. زیرا آنها می توانند روزی خود را به عنوان رهبران برتر تصور کنند.

Breakbulk خاورمیانه یک پلت فرم فوق العاده را برای تسهیل بحث در مورد اینکه چگونه این صنعت می تواند زنان جوان را برای انتخاب شغل در این بخش تشویق کند، معرفی کرده است

وام/ نعمه سمیر
https://wam.ae/en/details/1395303011405

منبع : www.wam.ae
حتما بخوانید : اجلاس جهانی انرژی آینده 2022 در ابوظبی آغاز می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *