68 / 100

مراحل ثبت شرکت

ثبت شرکت در دبی بسیار ساده تر از کشورهای دیگر هست

از این رو نیاز هست که اطلاعات کافی ای برای ثبت شرکت در دبی را بدانید. در این مقاله مراحل ثبت شرکت در دبی و مزایای ثبت شرکت در دبی را به شما با جزییات بیان میکنیم.

مراحل ثبت شرکت در دبی بسیار ساده تر از کشورهای همسایه هست و خیلی سریع میتوان به اتمام رساند. مرحله ی اول موافقت اولیه هست که این مرحله نیاز هست شما تمامی شرکا و مدیر شرکت و همچنین نوع فعالیت رو مشخص کنید.

مرحله ی اسم شرکت که در این مرحله ی ثبت شرکت شما با داشتن چند اسم احتمالی اولویت بندی شده اسم قابل رزرو رو انتخاب میکنید و به ثبت میرسانید. اسم شرکت به مدت 6 ماه در سیستم به نام شما ثبت خواهد ماند که قابل تمدید هم میباشد.

اسم شرکت در صورتی که خارجی باشد 2 هزار درهم سالانه هزینه دارد و اگر کلمه ی جهت ها یعنی شرق، غرب، شمال و جنوب باشد 1000 درهم بیشتر و اسم های خدا رو اصلا نمیتوان رزرو کرد و همچنین اسم یکی از صاحبان شرکت اگر باشد هزینه ی اضافه ای نخواهد داشت و یک سری شرط هایی در راستای اینها نیز دارد.

مرحله ی تنظیم اساسنامه و اجارنامه که در این مرحله درصد سهام شرکا را مشخص باید کرد “مراحل ثبت شرکت در دبی” و حداکثر تعداد شرکا 49 نفر میتوانند باشند و قدرت مدیر شرکت را در اساسنامه مشخص میشود و سپس با آماده کردن اجارنامه فاکتوری صادر خواهد شد که با پرداخت این فاکتور ثبت شرکت به اتمام میرسد.

بعضی از شرکت ها هم نیازی به صدور اجارنامه نیست و میتوان با اجارنامه ی مجازی به ثبت رساند. 

ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت

انواع ثبت شرکت در دبی

شرکت ها در دبی را میتواند به سه نوع ثبت رساند
  1.  ثبت شرکت تجاری
  2.  ثبت شرکت خدماتی
  3. ثبت شرکت صنعتی:  ثبت شرکت تولیدی که همه این نوع شرکت ها را میتواند با کفیل به ثبت رساند یا بدون کفیل محلی به ثبت رساند.
 

هزینه ی ثبت شرکت در دبی را بستگی به نوع ثبت شرکت و فعالیت مورد نظر تغییر خواهد کرد. و همچنین بستگی به موافقت های لازمه و نوع اجارنامه های مورد نیاز متغیر هستند که باید استعلام بگیرید

پس از ثبت شرکت در دبی شما با یکسری ظوابط هایی میتوانید اقدام کنید که اقامت خودتان را با ثبت شرکت دریافت کنید که این پروسه بین 3 الی 5 روز کاری انجام خواهد شد.

با ثبت شرکت در دبی تمامی شرکا میتوانند اقامت دریافت کنند اما از شریک 4 به بعد نیازمند مدارک های خاص تجاری و حساب های بانکی فعال شرکت میباشد که باید ارایه داد. که برای اطلاعات بیشتر آن میتوانید از تیم ما بپرسید و شما را راهنمایی خواهند کرد چراکه هر شرکتی با دیگری میتواند متفاوت باشد.

در مورد قیمت ثبت شرکت در دبی براحتی نمیتوان اظهار نظر کرد چون نوع شرکت ها و فعالیت هر شرکت تاثیر زیادی روی قیمت شرکت ها دارد اما شروع قیمت ثبت شرکت را میتواند از 1530 درهم دانست که یک شرکت تجاری به نام ای تریدر میباشد.

که با ارایه ی محل سکونت میتوان به ثبت رساند. و گرانترین نوع شرکت را میتوان شرکت سرمایه گذاری بین المللی دانست که شروع قیمت آن از 75 هزار درهم میباشد.

هزینه ثبت شرکت در دبی همواره به قیمت اجارنامه، تعداد شرکا، سرمایه ی اولیه ثبت شده برای شرکت و … بستگی دارد.

دبی یک شهر استراتژی در منطقه میباشد که شرکت های برند دنیا در این شهر تجاری پایگاهی برای خود دارند که از تجارت خاورمیانه بتوانند بهره ببرند. دبی برای جذب این شرکت ها و سرمایه های تجاری مزایای زیادی برای همه قرارداده است که میتوان به دریافت اقامت با ثبت شرکت نیز در این بین اشاره کرد.
مزایای دیگر مثل تبادل بین المللی اسون، ارسال و دریافت کالا به و از سراسل کشورها در کمترین زمان، نرخ ارز باثبات، تورم منطقی، فرصت سرمایه گذاری بالا، رشد اقتصادی چشم گیر و مزایای زیاد دیگر.

از مهمترین مزیت دبی بر کشورهای همسایه را میتوان به ثبت شرکت در دبی بدون کفیل نام برد که دیگر نیازی به داشتن کفیل محلی یا اماراتی برای ثبت شرکت و پیش بردن امور اداری و تجاری در دبی نام برد.

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام