64 / 100

آیا اجاره نامه ی جدید برای لایسنس نیاز دارید؟

چه برای تمدید لایسنس شرکت و یا برای لایسنس جدید شما نیاز به اجاره نامه دارید که بتوانید برای ارایه ی آن به دایره ی اقتصادی لایسنتان را تمدید یا صدور کنید.

تیم خبیر دبی برای صدور این اجاره نامه درخدمت شما هست. ما میتوانیم در کمتر از نیم ساعت اجاره نامه ی جدید را برای شما صادر کنیم که کارهای اداری خودتان را انجام دهید. و در صورت نیاز از این دفتر با هماهنگی قبلی میتوانید اسفاده کنید.

شرکت خبیر دبی در خیابان شیخ زاید میباشد که در زمینه ثبت شرکت و همچنین مشاوره های اقتصادی در دبی فعالیت دارد.

اجاره دفتر , ejari office

اگر به فکر شروع یک کسب کار جدید در دبی هستید بهتر است که بدانید قوانین دبی راه های زیادی برای کاهش هزینه های صاحبین مشاغل در نظر گرفته است. پیدا کردن گزینه هایی برای یک فضای اداری مقرون به صرفه ممکن است یکی از اولویت های اصلی شما باشد. با این حال، جایگزینی برای دفاتر سنتی نیز وجود دارد که می تواند به شما در کاهش هزینه های عملیاتی کمک کند.

با توجه به قوانین شما الزام به اجاره ی محل فیزیکی ندارید. از آنجا که هزینه ی اجاره ی محل فیزیکی شامل هزینه های سنگین است، و از طرفی بسیاری از مشاغل در شروع فعالیت خود نیازی به دفتر فیزیکی ندارند.

رشد کسب و کار کوچک در دبی

اگر شما یکی از کارآفرینان در حال رشد کسب و کار کوچک در دبی هستید و فقط با یک بودجه محدود آغاز به کار کرده‌اید، یافتن راهکارهای مقرون به صرفه برای فضای اداری ممکن است به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی شما در نظر گرفته شود. هرچند دفاتر سنتی گزینه‌های رایجی برای شروع یک کسب و کار هستند، اما جایگزین‌هایی نیز وجود دارند که به شما کمک می‌کنند هزینه‌های عملیاتی را به حداقل برسانید.

در شهر دبی، به دلیل استفاده از سرویس Estidama گزینه اجاره دفتر مجازی موجود است  که به کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به اجاره فضای فیزیکی، شرکت خود را مدیریت کنند. اگر شما یک کارآفرین هستید و تمایل دارید تا تمام مزایای اجاره دفتر را بدون هزینه‌های مرتبط با آن تجربه کنید، دفاتر مجازی به عنوان یک گزینه جذاب به نظر می‌رسند.

دفتر مجازی به مشاغل این امکان را می‌دهد که تمام امکانات رفاهی و خدمات اداری مرتبط با یک دفتر فیزیکی را بدون پرداخت اجاره یا هزینه‌های خدمات مرتبط با آن به شرکت‌ها ارائه دهند. 

به عبارت دیگر، کارمندان می‌توانند از هر مکانی که باشند کار کنند، اما با اخذ خدماتی همچون آدرس فیزیکی، صندوق پستی، اتاق پذیرایی و کنفرانس، دفاتر مجازی توسط مراکز تجاری در دبی ارائه می‌شوند.

اجاره دفتر , اجاره دفتر در دبی ,Ejari Office
چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام