اقامت امارات

اخذ اقامت سه ساله امارات فرصتی فوق العاده برای مهاجرت به دبی

آیا می دانید اخذ اقامت امارات چگونه فرصتی طلایی برای مهاجرت به دبی در اختیار شما قرار می دهد؟

dubai view business
dubai background new

دبی شهر فرصت های بیشمار برای پیشرفت

برای رسیدن به خواسته‌های خود با آسودگی خاطر و بدون ریسک اقامت دبی دریافت کنید

دبی شهری پر از استارتاپ های موفق میباشد، شما هم به خودتان فرصت پیشرفت دهید و در کشوری که پول با ثباتی دارد زندگی کنید. موفقیت شما همواره خواسته ی ماست.

اخذ اقامت سه ساله امارات فرصتی فوق العاده برای مهاجرت به دبی

اخذ اقامت امارات (اقامت سه ساله)، فرصتی طلایی برای افرادی است که قصد مهاجرت به دبی را دارند. چرا که این کار تنها در مدت زمان 15 روز یا حتی کمتر و با مبلغ 24900 درهم امکان پذیر است. لذا اگر به دنبال یک روش تضمینی برای اخذ اقامت امارات برای خود و خانواده هستید، با ما همراه شوید.

آیا می دانید منظور از ویزای اقامت امارات چیست؟

در واقع مجوزی که به خارجی ها اجازه می دهد تا به صورت طولانی مدت در کشور امارات حضور یابند، ویزای اقامت امارات متحده ی عربی نام دارد.

 

این ویزا به صورت طولانی مدت (دو تا ده سال) دارای اعتبار است و به تعداد دفعات لازم می توان آن را تمدید کرد. در واقع بحث اقامت دائمی برای خارجی ها در کشور امارات منتفی است. 

 

لذا افراد و خانواده های خارجی که برای چندین دهه در این کشور حضور داشته اند، از همین ویزا و تمدید آن استفاده کرده اند. منظور از اقامت دائم در کشور امارات، زندگی منظم در این کشور از طریق مهر ویزا در گذرنامه است.

مزایای اقامت امارات چیست؟

از جمله مزایای اقامت امارات موارد زیر می باشد:

 • ترددهای مکرر به این کشور بدون نیاز به هر بار اخذ ویزا
 • زندگی در کشوری که جز بهترین مناطق گردشگری دنیا به شمار می آید.
 • فراهم شدن امکان سفر به کشورهایی نظیر عربستان، عمان، قطر و بحرین بدون نیاز به اخذ ویزا
 • تسهیل و تسریع روند دریافت ویزاهای کشورهایی نظیر کانادا و آمریکا و ویزای شینگن
 • دریافت امتیاز حق باز کردن حساب در بانک های اماراتی
 • بهره مندی از خدمات درمانی و پزشکی
 • ثبت نام در کالج و مدارس این کشور
 • فراهم شدن امکان فعالیت های تجاری در این کشور
 • ایجاد موقعیت های شغلی
 • امکان استفاده از نظام مالیاتی بدون مالیات
 • اکسپو

منظور از ویزای سرمایه گذاری یا ویزای شرکت چیست؟

یکی از راه های اخذ ویزای اقامت امارات، ویزای سرمایه گذار شرکت است. اقامت دبی با سرمایه گذاری برای چند دسته از اتباع خارجی امکان پذیر است. 

اتباعی که صاحب شرکت باشند، مالک بخشی از سهام شرکت های موجود باشند و مهاجرانی که هم اکنون قصد شروع کار خود را دارند.  لازم به ذکر است که این ویزا با اعتبار سه ساله ی خود امکان تمدید نیز دارد. 

دارنده آن به صورت قانونی در امارات زندگی و کار کرده و می تواند برای هر یک از اعضای خانواده نیز ویزا بگیرد. 

ویژگی ها و مزایای اقامت سه ساله ی امارات به صورت ثبت شرکت – سرمایه گذاری

اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت (اقامت دبی با ثبت شرکت) دارای مزایا و ویژگی های مطلوبی است. اعتبار سه ساله و تمدید سریع و ساده که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد. علاوه بر آن، این ویزا امکان افتتاح حساب بانکی و اخذ اقامت برای اعضای خانواده را فراهم می کند. صرفه اقتصادی نیز از دیگر مزایای آن می باشد. 

ویژگی ها و مزایای اقامت سه ساله ی امارات به صورت ثبت شرکت – سرمایه گذاری

اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت (اقامت دبی با ثبت شرکت) دارای مزایا و ویژگی های مطلوبی است. اعتبار سه ساله و تمدید سریع و ساده که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد. علاوه بر آن، این ویزا امکان افتتاح حساب بانکی و اخذ اقامت برای اعضای خانواده را فراهم می کند. صرفه اقتصادی نیز از دیگر مزایای آن می باشد. 

منظور از اخذ اقامت امارات از طریق کفیل خانوادگی چیست؟

اخذ اقامت امارات از طریق کفیل خانوادگی نیز یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. بدین ترتیب هر تبعه خارجی با اخذ ویزای اقامت کشور امارات، قادر به دریافت ویزای اقامت برای اعضای خانواده خود خواهد بود. 

 

برای کفالت، سرمایه گذاران باید مبلغ 1500 درهم به ازای هر یک از اعضای خانواده پرداخت کنند. این مبلغ قابل استرداد است. علاوه بر آن تامین محل اقامت نیز به عهده کفیل است. 

 

در ضمن کارمندان نیز قادر به دریافت ویزای کفالت برای اعضای خانواده خود هستند. در این امر عنوان شغلی مد نظر نیست. بدین منظور حقوق ماهیانه 4 هزار یا 3 هزار درهم و تامین محل اقامت مورد نیاز است. 

پیش از ورود به امارات چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای اخذ اقامت امارات پیش از ورود به این کشور باید مدارکی را در دست داشته باشید. این مدارک عبارتند از: کپی گذرنامه و ویزای توریستی، اصل شناسنامه و کارت ملی، عکس رنگی سایز پاسپورت و موارد انتخابی برای نام تجاری.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اقامت سه ساله امارات متحده عربی چیست؟

به منظور اخذ ویزای اقامت امارات باید عکس با سایز گذرنامه داشته باشید. اصل گذرنامه و فرم درخواست ویزای این کشور (قابل دریافت از طریق آنلاین یا مراکز تایپ مذکور) نیز نیاز است. 

 

تایید و قبولی در تست تناسب اندام پزشکی نیز مورد نیاز است. که این تاییدیه برای ویزاهای خانوادگی باید حاوی مدارک اثبات روابط خانوادگی (گواهی تولد یا ازدواج) باشد. تاییدیه اقامت قانونی یا تابعیت کشور امارات و تایید طرح بیمه درمانی این کشور از جمله ی این موارد است. 

هزینه ی اخذ اقامت امارات (نوع سه ساله) چقدر است؟

هزینه اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی برای یک نفر حدود 25000 درهم، برای دو نفر 30000 درهم و برای هر یک از اعضای خانواده حدود 6000 درهم است. 

عبدالله زارعی

مدیرت کار

مهندس زارعی

مشاوره اقتصادی

درباره ی دبی بیشتر بدانید

برای مهاجرت به دبی دانستی های خود را افزایش دهید

آیا همچنان سوال های مبهمی برای اقامت در دبی دارین؟

با مشاورین حرفه ای خبیر اقتصادی دبی ابهام زدایی کنید.

7 6
اقامت دائمی دبی

خدمات ما

تیم‌خبیر اقتصادی دبی با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در امارات و دبی، آماده همکاری صفر تا صد با شما هموطنان عزیز در زمینه اخذ اقامت و مشاوره سرمایه‌گذاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت با ما
1
اگر سوالی دارید ما در خدمتیم
ســـلام